کار در منزل با در آمد ماهانه میلیونی به کمک یک لپ تاپ ساده

کار در منزل با در آمد ماهانه میلیونی به کمک یک لپ تاپ ساده

کار در منزل و درآمد میلیونی ! عجب ایده شگفت انگیزی

با آمدن اینترنت و ابزارهای وابسته به آن زندگی ما به طور کلی متحول شده است.  قدیم تر ها ، تصورمون از کسب و کارهای خانگی و یا کاردر منزل ، یک درآمد بخور نمیر بود اما حالا با وجود اینترنت این مدل شغل ها و کسب و کارهای خانگی ارزشمند هستند و افراد زیادی خواهان تجربه شغل های خانگی را دارند ، چراکه علاوه بر سادگی و میزان درآمدشان ارزش های زیادی را ایجاد کرده اند.

 • دردسر استخدام شدن
 • بدون سرمایه و با حداقل امکانات
 • ساعات ورود و خروج نداریم
 • زمان کار کردن مان دست خودمان است
 • هزینه و زمان رفت و آمد نداریم
 • و …..

بسیار خوب برای راه اندازی کسب و کار خانگی تان آماده اید؟

چگونه یک کسب و کار خانگی سودآور ایجاد کنیم؟

عنوان بالا را دوباره بخوانید ، زمانی که ما تصمیم داریم برای خودمان کار کنیم ، همه چیز از خود ما شروع می شود. اگر می خواهید در منزل کار کنید و درآمد خوبی هم داشته باشید باید آن را ایجاد کنید نه اینکه به دنبال پیدا کردن آن باشید.

شروع کار در منزل باید با یک انتخاب (سبک کار) آغاز شود:

 1. شما می خواهید به عنوان یک فریلنسر (آزادکار) شروع به فعالیت کنید.
 2. شما می خواهید کسب و کار خانگی خودتان را آغاز کنید.

شروع فعالیت به عنوان فریلنسر

فریلنسر یا آزادکار به افرادی میگویند که برای دیگران و به صورت پروژه‌ای کارها را از خانه انجام میدهند؛ معمولا مهارت‌های دیجیتالی و کامپیوتری دارند.

اگر شما مهارت و تخصصی مانند (مقاله نویسی ، طراحی سایت ، برنامه نویسی ، طراحی گرافیک ، ترجمه و …..) داشته باشید می توانید به عنوان فریلنسر با بسیاری از شرکت ها و افرادی که پروژه های خود را برون سپاری میکنند کار کنید.

در نظر داشته باشید که این مدل شغل ها در دنیا و ایران بسیار در حال گسترش است و اگر فعالیت تان را به صورت اصولی و حرفه ای در این زمینه انجام دهید درآمد قابل توجه ای کسب خواهید کرد. با توجه به اینکه اساس این شغل از طریق تخصص و مهارت شما است و نحوه دریافت پروژه ها از طریق اینترنت انجام می شود ، فریلنسرها می‌توانند بازاری به بزرگی کل ایران و جهان داشته باشند.

در ایران سایت هایی هستند که به کمک فریلنسرها آمده اند (پونیشا ، پارس کدرز) و کار آنها را تسریع می کنند که می توانید به آنها سر بزنید و خودتان را به عنوان متخصص معرفی کنید و برای پروژه هایی که مهارت و توان انجام دادن شان را دارید پیشنهاد ارسال کنید.

در ضمن وبلاگ این سایت ها پر از محتوایی است که شما را راهنمایی می کند چگونه فریلنسر بهتری باشید ، چگونه پروژه های بیشتری انجام دهید و درآمدتان را افزایش دهید ، پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید تا دید بهتری نسبت به فریلنسری داشته باشید.

شروع فعالیت کسب و کار خانگی تان

شما تصمیم دارید آزادانه تر از فریلنسر کار و زندگی کنید ، به جای اینکه روی پروژه دیگران کار کنید ، روی ساخت محصول و خدمات خودتان کار کنید و آنها را به فروش برسانید. بسیاری از افراد تصور می کنند اگر بخواهند کسب و کار خانگی خود را شروع کنند به سرمایه نیاز خواهند داشت ، خوب همین طور است اما برای راه اندازی کسب و کارهای خانگی معمولا به امکانات و سرمایه بسیار کم نیاز خواهیم داشت و این یکی از مهم ترین مزایای کسب و کارهای خانگی است.

هر کدام از سبک های بالا مزایا و معایبی خواهند داشت ، اما همین که تصمیم گرفته اید برای خودتان کار کنید و آروز و رویاهای خودتان را دست کم نگرفته اید به شما تبریک می گویم. در ضمن همان طور که از عنوان مقاله مشخص است ، نگارنده فقط به کسب و کارهای خانگی می پردازد که بتوان آن را با یک لپ تاپ و خط اینترنت شروع کرد و خیلی سریع به درآمد رساند.

1- کار در منزل – مدیریت شبکه های اجتماعی

چه بخواهیم و چه نخواهیم شبکه های اجتماعی کارهای ما را تا حد زیادی در ارتباطات ساده تر کرده اند. امروزه شبکه های اجتماعی باعث شده اند هزینه تماس های تلفنی کمتر شود، فرد مورد نظر شما در دسترس تر از قبل باشد ، تمام فایل های متنی ، ویدیویی و عکس ها را در کسری از ثانیه به تمام نقاط دنیا میتوانید بفرستید و با پسر خاله تان که در یک کشور دیگر است هر روز به صورت تصویری صحبت کنید به نظر شما این کافی نیست؟

حتما بخوانید  دانلود رایگان کتاب روش های ۱۰۰ در ۱۰۰ تضمینی کسب درآمد از اینستاگرام

تمام این ها برای مردم همین کره زمین ، 10 سال پیش یک رویا بود! و حالا یک واقعیت جداناپذیر از زندگی روزمره مان شده است. خوب همه اینها را گفتم که بدانید مدیریت شبکه های اجتماعی ، شغلی حرفه ای است و آینده روشنی دارد. شما به سادگی می توانید این کار را در منزل انجام دهید و پول خوبی در بیاورید.

امروزه مدیریت و تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی (کانال های تلگرام ، پیج های اینستاگرام و همچنین اکانت های توییتر و گوگل پلاس) یکی از کارهای بسیار مهم برای کسب و کارها به شمار می رود و هر کدام از کسب و کارها برای بقاء محکوم به تولید محتوای جذاب ، خلاقانه و سرگرم کننده هستند. به همین دلیل بازار تقاضای زیادی برای نیروهای کاربلد در همین زمینه را دارد. 

مدیریت و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی چندان کار سختی هم نیست. شما نیز می توانید در این زمینه مهارت هایی کسب کنید و از این طریق کسب درآمد در منزل داشته باشید. برای ایجاد طرح ها و کمپین های خلاقانه نیز می توانید سری به پیج ها و کانال کسب و کارهای پیشرو بزنید و از آنها الگو برداری کنید، تکرار می کنم کپی نه الگو برداری کنید.

2- کار در منزل – تولید محتوا

محتوا، پادشاه است!”

به احتمال خیلی زیاد جمله معروف بالا که در آن به اهمیت محتوا و بازاریابی محتوا اشاره شده است  را شنیده اید. امروزه محتوا حرف اول را در کسب و کارهای آنلاین می زند ، هر کسب و کار اینترنتی فارغ نوع و مدل فعالیت  برای موفقیت نیاز به تولید محتوای درجه یک است. محتوا مهمترین عامل برای انتخاب است  و هیچ کسب و کار آنلاینی بدون داشتن محتوا اصلا قابل مشاهده نیست.

بسیار خوب سعی کردم کوتاه و بسیار خلاصه در مورد اهمیت محتوا و بازاریابی محتوا توضیحاتی به شما بدهم ، یکی از کارهایی که پتانسیل کار در منزل دارد ، تولید محتوا است.  با توجه به اهمیت محتوا ، بسیاری از سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی برای حضور قدرتمند تردر اینترنت به دنبال نیروی متخصص تولید محتوا هستند.

اگر شما مهارتی در این زمینه دارید ، می توانید به راحتی در این زمینه فعالیت کنید و کسب درآمد قابل توجه ای از این کار داشته باشید. اما اگر هیچ تخصص و مهارتی در این زمینه ندارید ، پیشنهاد می کنم حوزه مورد علاقه تان برای تولید محتوا را انتخاب کنید و سعی کنید چند مقاله به صورت آزمایشی برای خودتان بنویسید.

بهترین کار این است که مقاله های مرتبط با حوزه مورد علاقه تا را پیدا کنید و آنها را مطالعه کنید ، ابتدا بررسی کنید سبک و مدل محتوا برای  جامعه مخاطب شما چیست ، همکاران شما چگونه محتوا تولید کرده اند و شروع کنید به بازنویسی مقاله های دیگران ، منظور من از بازنویسی کپی کردن مقاله دیگران نیست ، مقاله یا مقاله های مورد نظرتان را بخوانید و کل چیزهایی که از آنها برداشت کرده اید یادداشت کنید و سپس یادداشت های خود را آرایش و ترتیب بندی  کنید.

مطمئن باشید با تکرار این روند ، ایده های زیادی در مورد تولید محتوا به ذهن تان خواهد آمد و همچنین اطلاعات و دایره کلمات شما توسعه پیدا می کند و در آینده نزدیک در حوزه علاقه تان به یک نویسنده حرفه ای تبدیل خواهید شد.

محتوا بسیار مهم است و در نظر داشته باشید محتوا فقط مقاله و یا خبرهای ونوشتاری نیست. محتوای بسیار جذاب تری مثل ویدیو ، صوت کتاب های الکترونیکی  و …. وجود دارد که استفاده از هر کدام مزایای خاص خودش را دارد و این را نیز باید در نظر گرفت که مخاطبان هر کدام یک نوه رسانه علاقه دارند ، به طور مثال بعضی ها فقط مقاله می خوانند ، بعضی کتاب و بعضی نیز فقط صوت گوش می کنند و یا ویدیو می بینند.

در نتیجه تبدیل شدن به یک نویسنده مقاله مرحله اول برای تبدیل شدن به تولید کنند حرفه ای محتوا است و بعد از مدتی باید دانش و مهارت خودتان را برای تولید دیگررسانه ها آماده کنید.

3- کار در منزل – مدیریت سایت

یکی از شغل های جذاب و البته با درخواست بسیار بالا ، مدیریت سایت و یا فروگاه اینترنتی است ، شرکت های زیادی برای مدیریت سایت شان به دنبال افراد متخصص در این زمینه هستند. اما منظور ما از مدیریت سایت ، هر کاری که مربوط به سایت (ارسال خبر و مقاله ، مدیریت و آنالیز ترافیک سایت ، بررسی موارد فنی سایت و….) شود بر عهده مدیر سایت است.

حتما بخوانید  ۵ راهکار ویژه در راه‌اندازی کسب و کاری بدون سرمایه‌ی اولیه

پیشنهاد میکنم اگر علاقمند به این شغل هستید به صورت حرفه ای وارد این حرفه شوید ، ابتدا باید به صورت تخصصی مهارت های زیادی یاد بگیرید.

 • کار با CMS های معروف (وردپرس ، جوملا )
 • سئو ، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
 • کار با ابزارهای آنالیز و تحلیل سایت ، گوگل وبمستر ، گوگل آنالیتکس
 • کار با نرم افزارهای ورد ، فتوشاپ و …..

در نظر داشته باشید به افرادی که مهارت های بالا را دارند و به عنوان مدیر سایت فعالیت می کنند ، وبمستر نیز گفته می شود.

 تمام شغل هایی که تاکنون به شما پیشنهاد داده شده است ، صرفا نیازی نبوده که از ایتدا یک متخصص در آن حوزه باشید ، کافیست آغاز کنید و در طی مسیر یاد بگیرید و تجربه اندوزی کنید. این یکی از بهترین ویژگی های شغل هایی که که تاکنون به شما پیشنهاد داده ام.

4- کار در منزل – سئو

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت از سایت‌های دیگر، در نتیجه ساختار مناسب سایت برای موتورهای جستجو را سئو می گویند.

اهمیت سئو در چیست؟

 کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. بازدید بدست آمده از روش های سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند. از این‌رو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر و در نهایت منجر به فروش بیشتر خواهد شد.

فکر می کنم پاراگراف بالا کافی باشد که متوجه شده باشید چرا سئو این قدر ارزشمند است و شرکت های زیادی به دنبال متخصصین سئو هستند تا سایت شان را از نظر ساختار سئو بهینه سازی کنند.

یکی دیگر از شغل های دیجیتالی که می تواند در خانه انجام شود ، سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. مطالب رایگن بسیار زیادی در سطح اینترنت است که می توانید دانش خودتان را در این زمینه افزایش دهید و همچنین می توانید با شرکت کردن در یک دوره آموزشی حرفه ای تجربه یک متخصص سئو را که با چندین سال کار به دست آورده یکجا بدست آورید.

5- کار در منزل – کسب و کار آموزشی و مشاوره

تا به اینجا من در مورد شغل هایی صحبت کردم که هر کدام پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک کسب و کار بزرگ را دارند و این شما هستید که با نحوه فعالیت خودتان می توانید به آنها مسیر بزرگ شدن بدهید.

اما می خواهم یک پیشنهاد ویژه برای کار در منزل به شما پیشنهاد بدهم ، ایجاد کسب و کاری بدون محدودیت زمانی و مکانی و همچنین بدون سرمایه و با کم ترین امکانات ممکن.

کسب و کاری با محوریت اصلی دانش ، مهارت و تخصص شما که آنها را تبدیل به محصولات و خدمات آموزشی و مشاوره حرفه ای می کنید و آنها را به تعداد بسیار زیادی به فروش می رسانید.

مطمئن هستم این مدل کسب و کار زندگی شما را متحول خواهد کرد، مزایای زیادی این شغل دارد که فقط به صورت خلاصه اینجا بیان می کنم:

 • استقلال مالی
 • حداقل سرمایه و امکانات
 • رشد شخصی
 • رضایت شغلی
 • جایگاه اجتماعی ویژه
 • رشد سریع کسب و کار

من برای آگاهی کامل شما از این مدل کسب و کار فوق العاده کتاب رایگان اسرار مدرسان هوشمند را آماده سازی کردم که می توانید آن را دانلود کنید و مطالعه کنید.

اسرار مدرسان هوشمند شما را با یک فرصت استثنایی برای ساخت کسب و کاری با درآمد چند صد میلیون در سال آشنا می کند و در فصل آخر آن نیز به شما به صورت عملی آموزش می دهد که چه قدم هایی برای راه اندازی چنین کسب و کاری باید بردارید.

قوانین بسیار مهم کار در منزل

1- اختصاص فضای مناسب برای کار در منزل

اختصاص فضای کار مناسب اولین و مهم ترین قانون موفقیت کار در منزل است ، اگر از روز اول سعی نکنید با انظباط پیش بروید ، صد در صد درآینده هم برای خودتان و دیگر اعضای خانواده مشکلات و مزاحمت هایی را ایجاد خواهید.

حتما بخوانید  تفاوت کسب و کار اینترنتی با کسب درآمد از اینترنت

خیلی عالی است اگر فضایی که انتخاب می کنید مشترک نباشد و فقط برای کار کردن شما باشد ، به طور مثال اختصاص فضا در آشپزخانه و یا اتاق خواب اصلا خوب نیست و باعث می شود دائما حواس و تمرکز تان پایین بیاید و راندمان کاری تان کم شود. در نتیجه سعی کنید فضای مناسبی را برای کار کردن انتخاب کنید.

2- کار در منزل به صورت کاملا حرفه ای

خودتان و کسب و کار خانگی تان را دست کم نگیرید ، شما رهبر کسب و کار خانگی تان هستید و باید مراقب باشید رویکردی حرفه ای به آن داشته باشید. بسیاری تصور می کنند چون این شغل در خانه انجام می شود پس ویژگیهای یک شغل را ندارد.

درست است که هم‌زمان با کار می‌توانید آشپزی کنید ، از بچه‌ها مراقبت کنید و یا حتی کمی دراز بکشید. اما باید بدانید این ویژگی‌های خوب کار در منزل نباید موجب شود که شما آن را دست کم بگیرید.

این شما هستید که به دیگران اجازه میدهید هر گونه که دلشانمی خواهد در مورد کسب و کار شما فکر کنند و این را بدانید که امروزه بیشتر کسب و کارهای خانگی موفقیت و درآمد زایی آن‌ها نسبت به سرمایه و زمانی که برای آن صرف می‌کنند از بسیاری ازکسب و کارهای خارج از منزل بیشتر است.

3- مدیریت مالی و حسابداری 

به طور حرفه ای و درست از روز نخست حساب و کتاب کسب و کار خانگی تان را داشته باشید ، شما در خانه کار می کنید و بسیاری از هزینه های معمول کسب و کارهای خارج از منزل را ندارید اما به این معنی نیست که هیچ مدیریتی مالی انجانم ندهید.

هر کاری که انجام می دهید ، باید به مسائل مالی تسلط داشته باشید. این کار باعث می شود وضعیت  حساب و کتاب کسب و کار خانگی تان روشن باشد و شما صحیح تر برنامه ریزی آینده و همچنین توسعه کارتون را داشته باشید. سعی کنید حساب بانیک مجزا برای کسب و کار خانگی تان داشته باشید.

4- برنامه ریزی و زمان بندی بسیار مهم است

طبیعی است که وقتی در خانه کار می کنید در دسترس فرزندان ، همسر و یا پدر و مادر باشید و آنها از شما انتظار داشته باشند که به آنها در امور خرید ، نگهداری فرزندان و یا …. کمک کنید و این کار باعث می شود که در کارهای شما بیش از آندازه وقفه ایجاد شود.

برای حل این موضوع شما نیاز به فرهنگ سازی کارتان در خانه دارید ، باید به آنها بفهمانید که کار شما در خانه است و زمان هایی که شما سر کار هستید ، نمی توانید به آنها کمکی کنید. درست مثل اینکه شما خراج از منزل کار می کنید.

یک زمان بندی منظم و مشخص از کارتان تنظیم کنید و به خانواده اطلاع دهید ، حتی آ را چاپ کنید و در مقابل چشمان آنها قرار دهید. البته در نظر بگیرید فرهنگ سازی این موضوع در بین اعضای خانواده بیش از هر چیز دیگری به خود شما بستگی دارد ، شما با عملگرایی خودتان به آنها ثابت می کنید که زمانی که سر کار هستید به هیچ عنوان کمکی از شما بر نمی آید ، مگر در شرایط بسیار خاص باشد.

5- روابط حرف اول را می زند

در هر کاری که مشغول باشید ، هر چقدر شبکه ارتباطی تان قوی تر باشد موفق تر خواهید بود. بسیاری از دوستانی که در خانه فعالیت می کنند دچار این اشتباه می شوند و به یکباره ارتباط آنها با دنیای بیرون از خانه قطع خواهد شد.

این اشتباه را شما انجام ندهید ، برای ارتباط با دیگران ، بازاریابی و برنامه های توسعه کارتان باید به برنامه ها و رویدادهای مختلف مرتبط با کارتان بروید و با دیگران در مورد کسب و کار خانگی تان صحبت کنید. بسیاری از برنامه های رشد و توسعه از دل همین رویداد برای شما ایجاد خواهد شد.

در جامعه سنتی ایران هنوز بسیاری اهمیت کسب و کار خانگی را درک نکرده‌اند پس سعی کنید همین‌طور که در خانه کار می‌کنید همین ارتباط کاری را نیز در بیرون با مشتریان حفظ کنید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *