قانون جذب چیست؟ قانونی که تا آخر عمرتان خوشبختی تان را مدیون آن خواهید بود

قانون جذب چیست؟ قانونی که تا آخر عمرتان خوشبختی تان را مدیون آن خواهید بود

چشمان خود را به روی دنیایی مملو از فرصت های تازه بگشایید

به زبانی ساده، قانون جذب توانایی جذب موقعیت هایی است که رویشان تمرکز کرده اید. باور عمومی بر اینست که فارغ از سن، ملیت یا باورهای مذهبی، همه ی انسان ها در معرض قوانینی هستند که به تدریج جهان اطرافمان را به وجود آورده اند. یکی از همین قانون ها، قانون جذب است. قانون جذب، از قدرت ذهن برای ترجمه ی افکار و رویاهای ما و تبدیل آنها به واقعیت استفاده می کند. اساساً روزی همه ی افکار ما به واقعیت تبدیل می شوند. اگر روی دچار شدن به یک سرنوشت شوم تمرکز کنید، همیشه سایه اش بر سرتان سیطره می افکند. اما برعکس اگر روی افکار مثبت و سازنده تمرکز کنید و اهداف آینده سازی را دنبال کنید، بدون شک راه های کسب موثر این اهداف هم به ذهنتان می آیند.

دلیل زیبایی بیکران دنیا ما هم همین است. قانون جذب به دنیای پیرامونتان، هر آنچه در دیده ی ذهنتان می گذرد را دیکته می کند. اما شرطش اینست که در قبال آرزوهایتان گام بردارید.

چگونگی استفاده از قانون جذب

قانون جذب یکی از بزرگترین رموز جهان ماست. اندک افرادی از تاثیر معجزه آسای قانون جذب بر زندگی آگاه اند. چه از روی آگاهی باشد چه از روی بی خبری، انسان ها مثل آهنرباهایی عمل می کنند که در هر ثانیه ای از موجودیتشان، پالس های مغناطیسی از خودشان ساطع می کنند. از سوی دیگر چندین برابر موج های ارسالی، ورودی دریافت می کنند.

متاسفانه چشمانمان بسیاری از ما، روی پتانسیل های محصور شده در عمق وجودمان بسته شده است. ارسال سیگنال ها و افکار منفی منجر به دریافت چندین برابر پاسخ های منفی می شود. با این همه، کشف قانون جذب را باید جشن بگیرید. به محض درک مفاهیم قانون جذب و با فراگیری نحوه ی دیکته کردن این قانون به زندگی روزمره ی خود، می توانید آینده ی جدیدی خلق کنید.

حتما بخوانید  مطالعه کنید ؛ کاری که برترین، باهوش‌ترین، درآمدزاترین افراد دنیا هرروز انجام میدهند

آیا واقعا قانون جذب عملی است؟ اگر هست ، چطور آن را به نقطه ی قوت خود تبدیل کنیم؟

هر وقت خواستید زندگی خود را با قانون جذب مزین کنید، این نکته را از یاد نبرید: “بسیار مهم است که به این درک برسید که قانون جذب واقعا می تواند در زندگی شما ایفای نقش کند. اما تاثیرش را وقتی خواهید دید که در این مسیر از ابزارهای درستی استفاده کنید.”

مردان بزرگ تاریخ، با باور این قانون و استفاده از آن در زندگی روزمره شان توانستند مسیر زندگی شان را تغییر دهند.

بر اساس باورهای تاریخی صدها سال پیش بودای ربانی قانون جذب را به بشریت عرضه کرده است. بر اساس آن “شخصیت فعلی شما نتیجه ی افکار شماست.” این باور عمیقا نشان گر فلسفه ی قانون جذب است. انتشار این باور به دنیای غرب منجر به خلق واژه ی “کارما”ی معروف شد.

پس از قرنها، این موضوع بر همگان آشکار شده که افکار شما (خواه خشم، شادی، نفرت یا عشق باشد) در نهایت به خود شما بر می گردد.

این مفهوم کاملا ساده که خیلی هم شهرت یافته، نشان می دهد که نه تنها قدرت جذب چیز جدیدی نیست، بلکه در طول تاریخ از آن به روش های مختلفی استفاده شده است.

در طول تاریخ زنان و مردان زیادی که آثارشان در این دنیا به یادگار مانده، نشان دادند که قانون جذب یکی از قوی ترین نیروهای طبیعت است.

شاعران، بازیگران، محققان و بسیاری از متفکرین بزرگ دنیا مثل شکسپیر، بلیک، امرسون، نیوتن و بتهوون همگی در آثارشان همین پیغام را به جهانیان رساندند.

حتما بخوانید  رابرت کیوساکی : چرا از شما می خواهیم پولدار باشید

مهم ترین اصول قانون جذب را می توان در آموخته های بسیاری از ادیان و تمدن ها یافت. برای مثال در جایی نوشته شده: “تفکر قالب در قلب هر مردی شخصیت او را می سازد.”

اثبات اینکه قانون جذب چقدر خوب است، از حوصله ی این مقاله خارج است. هنوز هم خیلی نکات در باب قانون جذب وجود دارد که کشف نشده اند.

آیا قانون جذب واقعی است؟

روزی می رسد که از ته قلبمان می خواهیم بفهمیم زندگی چه چیزهایی می تواند به ما ببخشد. اما قبلش باید بدانیم که هر کسی، هنرمند زندگی خودش است. اول باید بدانیم چه می خواهیم؟ هدف مان چیست؟ و به دنبال چه می گردیم؟ وقتی فهمیدیم چه می خواهیم، می توانیم برایش قدم برداریم.

اگر از اهدافتان خوشتان نمی آید، تکلیف چیست؟

تغییرشان دهید!

زندگی مثل یک لوح سفید و بدون خط خوردگی است. شمایید که اهدافتان را ترسیم می کنید، هر چه دوست دارید بکشید.

قانون جذب به همین سادگی است. هیچ اجباری در کار نیست.

همه ی قوانین طبیعت عالی عمل می کنند. قانون جذب هم مستثنا نیست. اصلا مهم نیست که می خواهید در زندگی تان چه به دست آورید. اگر هر روز به ایده هایتان فکر کنید و دریچه ی ذهنتان را به سوی کسب آنها تنظیم کنید، بدون شک با کمی تلاش به آنها می رسید.

خود را از بند منفی گرایی برهانید و به جامعه ی قانون جهانی جذب بپیوندید!

چالش برانگیزترین بخش پذیرش و تصدیق واقعیتی که قانون جذب به شما می گوید، آنست که تنها عامل اتفاقات خوب و بد زندگی تان خود شما هستید.

قبولش برای خیلی ها بسیار مشکل است، مخصوصا اگر شما و یا عضوی از عزیزانتان در زندگی به بن بست بزرگی خورده باشید. با این تفاسیر، اگر نکته ی کلیدی قانون جذب را بفهمید، امید و شادی دوباره به زندگی تان بر می گردد. خواهید توانست کنترل و مسئولیت زندگی تان را دوباره در دست بگیرید و از ترس ها و اضطراب های همیشگی تان رهایی یابید. دیگر هیچ چیز جلوی پیشرفتتان را نخواهد گرفت.

حتما بخوانید  10 کار کوچک که فقط افراد فوق موفق هر روز انجام می دهند

اجازه دهید قانون کوانتومی جذب شما را یک قدم به آرزوهایتان نزدیک تر کند

پیشرفت های اخیر فیزکدانان مکانیک کوانتومی توانسته به جامعه ی بشری در شناخت بیشتر تاثیرات خارق العاده ی قدرت ذهن روی دنیای پیرامون و زندگی انسان ها کمک کند. هر چه این ایده بیشتر توسط محقیق و متفکرین بزرگ بررسی و موشکافی شد، نقش محوری قدرت ذهن روی اذهان و زندگی انسان ها بیشتر مشخص شد.

اصلا مهم نیست که فیزیک کوانتومی تشکیل دهنده ی قانون جذب را بلد باشید یا نباشید، اصلا خیلی ها هیچ اطلاعاتی از آن ندارند و هرگز هم نمی توانند بفهمند. اما این موضوع دلیل نمی شود که از مزایای معجزه آسای این قانون استفاده نکنید.

همان طور که فیزیکدان ها ما را در جریان یافته های تازه ی این قانون می گذارند، بیشتر به این خودباوری می رسیم که این قانون چقدر می تواند افکار ما را از منفی گرایی رهایی داده و قدرت تبدیل رویاها به واقعیت را مسیرتر کند.

پس شاد باشید! دانشگاه یادگیری این علم در اختیار شماست. هر چه زمان بیشتری صرف یادگیری موثر آن کنید، زندگی به کامتان شیرین تر خواهد بود. هیچ محدودیتی وجود ندارد. ذهن تان را باز کنید و از هدایای فراوان این جهان بهره مند شوید.

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *