دنیای مخفی کسب و کارها ؛ کسب و کار اینترنتی

دنیای مخفی کسب و کارها ؛ کسب و کار اینترنتی

اینترنت به شکل شگفت انگیزی در حال گسترده شدن است و سرعت رشد آن در کسب و کارها به شکل تصاعدی بالا می رود. در حال حاضر اینترنت به مرحله آگاهی جمعی مردم رسیده و افراد باهوش به دنبال فرصت و یا خلق ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستند و می خواهند بدانند چطور از اینترنت برای تجارت استفاده کند و چگونه از طریق آن پول در بیاورم؟ و اما مابقی مردم فقط نظاره گر حال روز خوب این مدل کسب و کارها و گله مند از رکود بازار سنتی هستند.

همه ما از این حقیقت آگاهی داریم که گسترش اینترنت در چند سال اخیر باعث شده که دنیا به شکلی بنیادین متحول شده است، اینترنت دنیایی بسیار متفاوت برای ما ایجاد کرده و ما هرگز به شیوه های قبل از گسترش اینترنت کارها را انجام نمی دهیم. بخش اعظم این تحولات در تجارت شکل گرفته که به سه تغییر عظیم و البته مهم آن اشاره خواهم کرد.

۱- سرعت ارتباطات

سرعت برقراری ارتباط با مشتریان و افرادی که تمایل به خرید محصولات و خدمات شما را دارند بسیار مهم است. حال با کمک اینترنت و ابزارهای که در اختیار ما قرار داده سرعت ارتباط برقرار کردن با مشتریان بسیار آسان و سریع قابل انجام خواهد بود. شما می توانید ظرف چند دقیقه محتوایی را آماده کنید و در شبکه اجتماعی (پیج اینستاگرام ، تلگرام ، فیسبوک و یا ….) کسب و کارتان قرار دهید و یا    می‌توانید یک ایمیل حرفه ایی برای فروش بنویسید  و آن را برای فهرست ایمیل کسب و کارتان اسال کنید و متقابلا ظرف چند ثانیه و دقیقه پیام فروش شما از طرف مشتریان و طرفداران کسب و کارتان خوانده شود. این قدرت سرعت ارتباطات در اینترنت است.

حتما بخوانید  نگاه نزدیک به برترین فروشگاه های اینترنتی ایران

۲- هزینه‌ی ارتباطات

چقدر  برای ساخت یک صفحه در شبکه اجتماعی باید هزینه کنید و پیام های خود رامنتشر کنید؟ هر کسی می‌تواند به صورت رایگان یک صفحه‌ی فیسبوک ، اینستاگرام و یا تلگرام داشته باشد و شروع به انتشار مطالب ، اخبار و پیام کند.

و یا هزینه ارسال یک ایمیل چقدر است؟ در حال حاضر اینترنت هزینه ارتباطات چه در زندگی و چه در کسب و کار نسبت به  یکی دو دهه پیش پایین آورده است و کم هزینه ترین راه ها برای اعلام یا انتشار عمومی پیام کسب و کارها در اینترنت موجود است.

 ۳- هوشمندانه

به محض ارسال پیام  کسب و کارتان برای مشتریان و طرفداران ، فیدبک آنها برای شما بسیار مهم است برای ادامه مسیر ، چه تعداد پیام شما را دیده اند ، چه تعداد کلیک کرده اند ، چه تعداد پاسخ مثبت داشته اند و چه تعداد هیچ واکنشی به پیام شما نداشته اند. همه اینها باعث می شود شما تصمیم های بهتری برای آینده بازاریابی کسب و کارتان بگیرید. اینترنت این اماک را برای شما فراهم کرده است. اما همین فیدبک ها  نسبت به زمانی که پیام فروش تان را از طریق بیلبود ها خیابانی فریاد میزنید ، هیچ فیدبکی برای واکنش و تصمیم شما وجود ندارد و افرادی که بیلبورد شما را می بینند هیچ کجا اظهار نظر نمیکنند.

به دنیای مخفی کسب و کارها «کسب و کار اینترنتی» خوش آمدید

همان طور که در مقدمه توضیح دادم واقعا یک دنیای مخفی کسب و کار وجود دارد که بیشتر مردم یا از آن آگاهی ندارند و یا نحوه استفاده از آن در تجارت را نمی دانند. دنیایی که راه اندازی کسب و کار در آن هوشمندانه انجام خواهد شد ، از یک ایده آغاز می شود و با سرمایه ناچیزی می توانید وارد بازار کار شوید.

  • این دنیایی است که می توانید کسب و کارتان را در خانه و با فقط یک لب تاپ و خط اینترنت مدیریت کنید و آن را تبدیل به یک شرکت ارزشمند کنید.
  • این دنیایی که زمان و مکان نمی‌توانند آن را محدود کنند. می‌توانید تجارت‌تان را با زمان‌بندی خودتان اداره کنید.
  • این دنیایی است که در آن برای شروع به مبلغ قابل توجهی پول نیاز ندارید و در حالی که روی پاهای خودتان ایستاده‌اید مسیر موفقیت را می بپیمایید.
  • این دنیایی است که رشد صعودی دارد و هر کسی در ۹۹ درصد موارد می تواند ثروتمند شود و از آینده کسب و کار خود نگرانی نخواهد داشت.
  • این دنیایی است که می تواند زندگی تان را متحول کند و آزادی و زمان را به شما هدیه دهد.
حتما بخوانید  راه اندازی کسب و کار اینترنتی با توهم پولدار شدن!

اینترنت فرصتی تمام‌ و‌ کمال برای کارآفرینی و راه اندازی یک کسب‌و‌کار فوق العاده را به ما میدهد.شما در سریع ترین و آسان ترین روش ها می توانید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و برای رشد و توسعه کسب و کارتان به پول و سرمایه هنگفتی نیاز ندارید.

برای من جای تعجب دارد که بسیاری از مردم این تغییر و تحولات را در زندگی ، نحوه خرید , نحوه سفارش خدمات ، نحوه درخواست تاکسی و ….. آگاهی دارند ولی از کنار آنها به راحتی میگذرند. به هر حال حال روز کسب و کار هایی که از قدرت اینترنت برای ارائه خدمات و محصولات خود استفاده میکنند به مراتب بسیار بهتر از کسب و کارهای سنتی است. سه ویژگی بالا یعنی سرعت ارتباط، هزینه‌ی ارتباط و هوشمندی  ، شیوه‌ی راه اندازی و مدیریت کسب و همچنین بازاریابی را تغییر داده است، این ویژگی ها به کمک اینترنت ، دنیای مخفی کسب و کارها را ساخته اند که در آن افراد باهوش می توانند در کسب و کارشان نتایج شگفت انگیز و تکان دهنده را ایجاد کنند.
امیدوارم این مقاله که با هدف آشنایی شما با دنیای کسب و کارهای اینترنتی آماده شده است برای تان مفید و تکان دهنده باشد. می دانم که بسیار خوش شانس هستید که در حال مطالعه این مقاله هستید وحالا دیگر کسب و کار اینترنتی برای شما غریبه و مخفی نیست. امیدوارم لذت داشتن کسب وکار اینترنتی را مثل من به طور کامل تجربه کنید.

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *