مدرسان هوشمند – به برترین و پولسازترین مدرس و سخنران حوزه تخصص تان تبدیل شوید

لوگو دوره مدرسان هوشمند

مدرسان هوشمند چیست؟ 

مدرسان هوشمند به شما آموزش میدهد که چگونه با دستان خالی کسب و کار سودآوری برای خودتان ایجاد کنید ، اگر تخصص ، مهارت و یا دانشی در زمینه ایی دارید ، آنها را به دوره ها و محصولات آموزشی معروف تبدیل کنید و با عرضه صحیح به جامعه علاقمندان درآمد قابل توجه کسب کنید و همچنین اگر در هیچ زمینه ایی تخصص و مهارت ندارید این دوره به شما کمک می کند حوزه مورد علاقه تان را پیدا کنید ، در آن حوزه به درجه استادی و تخصص برسید و به عنوان یک مدرس و سخنران هوشمند مطرح شوید و کسب درآمد کنید.

سرفصل مدرسان هوشمند

در 26 جلسه در کنار یکدیگر یک کسب و کار مبتنی آموزش و سخنرانی را راه اندازی خواهیم کرد. یکی از مهم ترین ویژگی های این دوره ، متد و شیوه هایی شتابدهنده به کسب و کار آموزشی شماست که به صورت کامل به شما آموزش و انتقال داده خواهد شد تا بتوانید بهترین نتایج را در سریع ترین زمان ممکن از این دوره دریافت کنید.

همان طور که قبلا توضیح داده شد در این دوره روی 4 مبحث اصلی و بزرگ کار خواهیم کرد.

توسعه مهارت های فردی (آماده شدن برای برنده شدن)

ابتدا به عنوان یک انسان موثر ، باید یاد بگیریم استانداردهای مان را بالا ببریم ، یک مدرس هوشمند باید روی مهارت های سخنرانی ، نظم ، متقاعد سازی ، کارآفرینی ، پول سازی ، ذهن و هر چیزی که یک انسان برنده نیاز خواهد داشت کار کند. در این قسمت سعی می کنیم به یک فوق ستاره تبدیل شویم.

تولید محتوا (متخصص تولید محتوا شوید)

در این فصل از دوره به شما آموزش می دهیم چگونه استاد تولید محصولات و خدمات اطلاعاتی یا به اصطلاح آموزشی شویم. یاد می گیرید چگونه eBook  های حرفه ای ایجاد کنید ، چگونه کتاب بنویسید و آن را چاپ کنید ، چگونه ویدیو و صوت های حرفه ای آماده کنید و چگونه کارگاه ها و سمینارهایی برنامه ریزی کنید که بسیار پرطرفدار باشد.

طراحی و پیاده سازی سایت و فروشگاه اینترنتی

اینترنت ، هسته کسب و کار آموزشی به روش مدرسان  هوشمند است و اولین ابزار برای حضور قدرتمند کسب و کار آموزشی در اینترنت وب سایت است ، ارتباط اصلی شما با کاربران تان از طریق وب سایت انجام می شود.  وب سایت و فروشگاه محصولات و خدمات آموزشی تان است که ظاهری حرفه ای به شما و آموزش های تان خواهد داد.

انتخاب نام حرفه ای ، هاست با کیفیت و پرسرعت ، چیدمان سایت بر اساس نوع محصولات و خدمات  ، فونت مناسب ، تصاویر مرتبط و تاثیرگذار ، محتوای ارزشمند ، قابلیت نمایش در موبایل و تبلت ، تجربه خرید ساده و..... از جمله نکات مهمی است که در این قسمت به شما آموزش داده می شود.

دیجیتال مارکتینگ – محصولات و خدمات مان را پرفروش کنیم

احتمالا با من موافقید که در هر کسب و کاری ، فاز بازاریابی وفروش یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین قسمت هاست و برنامه ریزی دقیق و مشخص در این بخش می تواند روی آینده کسب و کارتان تاثیر داشته باشد. اگر شما برترین محصولات و خدمات را آماده کنید و برای ارائه به بازار از بهترین نمونه طراحی شده سایت و فروشگاه اینترنتی  استفاده  کنید ولی هیچ برنامه ی مشخص و صحیحی برای بازاریابی محصول و خدمات خود نداشته باشید مسلما فروش ویژه ای نخواهید داشت و داستان کسب و کارتان  یکی از هزاران داستان ، درباره‌ی کارآفرینان دیگری خواهد شد که با شکستی افسرده‌کننده به پایان می‌رسد.

در این دوره شما را به تخصصی مجهز می کنیم که در جذب مشتری و خلق یک برند موفق کارآمد باشد. کسب و کار آموزش تان را  در کانون توجه قرار داده و با مخاطبان هدف ارتباط برقرار کنید. شما می‌توانید با استفاده از برنامه صحیح بازاریابی محصولات و خدمات آموزشی ، میزان نفوذ و قدرت برند شخصی و کسب و کار آموزشی تان را را افزایش دهید. من روش‌هایی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که پیش از این ، امتحان خود را پس داده و شعاع دسترسی‌تان به مشتریان را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد.

 مدرسان هوشمند ، توانمندسازی مدرسان مستعد برای خلق ارزش و رسیدن به رویاهایشان 

مدرسان هوشمند چگونه قواعد بازی را تغییر میدهد

مدرسان هوشمند را چه کسی تدریس میکند؟

  • سخنران همایش های توسعه کسب و کارهای اینترنتی
  • مشاور و توسعه دهنده در حوزه های کسب و کار اینترنتی ، طراحی سایت ، سئو
  • طراح و مدرس دوره بی نظیر کسب و کار هوشمند و مدرسان هوشمند
  • آموزش حضوری و غیر حضوری در حوزه های (برنامه نویسی ، طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی)

سوالات متداول؟

زندگی شما می توانست شبیه چی باشد

این فقط یک رویا و یا فانتزی نیست
چند ثانیه تصور کنید مجبور نیستید زمان طولانی ( 8 تا 5 بعد از ظهر) کار کنید.
هیچ پروژه ای با زمان مشخص و یا هیچ طرح ناامید کننده ایی وجود ندارد.
شما یک رئیس مزاحم ندارید ، هیچ کس شما را وادار نمی کند آز تعطیلات صرف نظر کنید و درآمدتان به نرخ های استاندارد محدود نمی شود.
البته که پیشنهاد نمی کنم ، اما شما می توانید تا زمانی که دوست دارید روز خود را با خوابیدن شروع کنید. اگر شب ها بهترین زمان ممکن برای کار کردن شماست ، می توانید آزادانه در مورد این موضوع تصمیم بگیرید.
شما می توانید برای عزیزان تان کارهای بزرگ انجام دهید ، آنها را بیشتر دوست داشته باشید و وقت بیشتری با آنها بگذارنید. غذاهای سالم بخورید ، ورزش کنید و احساس مفید و موثر بودن را به خود و خانواده تان هدیه دهید.

صحبت از تعطیلات مدرسان هوشمند
تصور کنید کسب و کارتان به شما این آزادی را بدهد که از هر جایی که هستید و یا زندگی می کنید می توانید آن را مدیریت کنید و به جلو ببرید.
کسب و کار آموزشی شما فقط نیاز به یک لپ تاپ و اتصال به اینترنت دارد، بنابراین شما واقعا می توانید شیوه زندگی دلخواه تان را در هر نقطه از دنیا اجرا کنید.
به شخصه همیشه آرزو داشتم چند ماه از سال در شمال کشور زندگی کنم ، خوب بسیار خوشحالم چون این فرصت به کمک کسب و کار آموزشی ام به روش مدرسان هوشمند برایم فراهم شده است.
شما دوست دارید در کدا شهر و یا حتی کدام کشور زندگی کنید و کسب و کارتان را مدیریت کنید. علاقه دارید به کجا سفر کنید سنگاپور ، پاریس ، لندن و ..... گزینه های سفر واقعا بی حد و حصر هستند زمانی که کسب و کارتان مجازی است و مهم تر از همه به قدری برای شما درآمد ایجاد می کند که شما در انتخاب گزینه ها آزاد هستید.
بهترین چیز در مورد زندگی جدید شما این است که زندگی تان به طور کامل در کنترل شماست.
کنترل برابر با آزادی است ، هنگامی که شما مسئول کسب و کار، زمان خود ، جایی که زندگی می کنید و فعالیت هایی که روزانه باید انجام دهید هستید ، می توانید رویاهای تان را زندگی کنید.

بدیهی است که این نتایج یک شبه به وجود نمی آید ، اما من به شما قول میدهم ، اگر این هدف شماست ، می توانید آن را داشته باشید ، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که شروع کنید.

اگر کسی به شما وعده ثروتمند شدن می دهد آیا خودش ثروتمند است

در چند سال اخیر قوانین موفقیت بسیار بیشتر از دوره های دیگر شیوع پیدا کرده و  در ایران تعداد اساتید موفقیت از خود دانشجویان موفقیت و همچنین تعداد مربیان کسب و کار از کسب و کارهای موفق بیشتر است ، این امر سبب شده که هر کس برای خودش متدی بی پایه و اساس را بنیان کند و یا تعدادی از افراد شروع به کپی کردن سرفصل و مطالب اساتید موفق میکنند. در این میان افرادی هستند که آموزش های و سخنرانی های شان از دل سال ها فعالیت در حوزه تخصصی و مورد نظرشان است و مسیری که قصد آموزش آن را دارند را خودشان نه یک بار بلکه چند بار رفته اند.  تلاش های زیادی کرده اند و مطالب کاملا درست است اما به دلیل تعداد زیاد اساتید این امکان وجود دارد که عده ای به سراغ افراد نابلد بروند و نتیجه نگیرند و از موفقیت و موفق شدن و کتاب ها و حرف هایی از این دست بیزار شوند.

مراقب باشید که به چه کسی گوش می کنید

توجه کنید فرامین چه کسی را را در کسب و کار و زندگی تان اجرا میکنید ، همواره سعی کنید قبل از اینکه به کسی گوش کنید زندگی نامه او را بدانید اگر در مورد ثروت می گوید ببینید اول خودش چقدر ثروتمند است اگر درباره ی روابط می گوید ببینید اول خودش در روابط موفق شده یا نه اگر برای کنکور می گوید خودش در این رقابت موفق بوده یا نه.

«نتایج افراد نشان دهنده ی درست یا غلط بودن حرف هایشان است»

اگر کسی به شما وعده ثروتمند شدن می دهد آیا خودش ثروتمند است آیا خودش توانسته با اصولی که می گوید تجارت های موفق بسازد و ثروت کسب کند.

و یا اینکه این فرد می خواهد از فروش حرف ها و نوشته هایش ثروتمند شود؟

قبل از هر چیزی در انتخاب مربی دقت کنید و بدانید که ممکن است فردی شما را به بیراهه ببرد و فردی شما را به ثروت و خوشبختی بکشاند امیدوارم در انتخاب مربی تصمیم صحیحی بگیرید.

تضمین موفقیت شما در دوره مدرسان هوشمند؟

به گفته تئودور روزلوت

تا به امروز فردی نامش در تاریخ جاودانه نشده که زندگی راحت و آسوده ای داشته باشد.

از این گفته می توان کاملا متوجه شد که اگر می خواهیم انسان موفق و معروفی باشیم باید از منطقه امن زندگی مان خارج شویم و به دل چالش ها ، شکست ها و ناراحتی را برویم و از آنها پیروزی و موفقیت بسازیم.

سمینارها ، دوره های آموزشی و کتاب هایی که به شما قول موفقیت در چند روز را میدهند و یا قرص هایی که تبلیغ میکنند تا در چند ماه شما به وزن ایده ال تان میرسید را فراموش کنید.

واقعا به یاد داشته باشید که این مسیر اصلا ساده نیست و افراد افراد تنبل و بی‌مسئولیت به هیچ دستاوردی در این دوره نخواهند رسید! بنابراین اگر حاضر هستید از منطقه امن زندگی بیرون بیاید و هزینه موفقیت را بپردازید در این دوره شرکت کنید.  فراموش نکنید بیشتر موقعیت هایی که ما از دست میدهیم به خاطر تنبلی یا ترس ما برای بهتر کردن اوضاع است.

جایی که معجزات رخ میدهند!

منطقه امن شما

معرفی پردرآمدترین شغل 10 سال آینده ایران

اگر شغل و یا کسب و کارتان برای شما سودآوری قابل توجه نداشته باشد ، هر چقدر هم به آن علاقه داشته باشید ، بعد از مدتی از آن خسته خواهید شد. چراکه پول رابطه مستقیمی با کیفیت و نحوه زندگی ما خواهد داشت ، پول ایجاد کننده انگیزه است و شما 100% به انگیزه نیاز خواهید تا به ادامه مسیر ادامه دهید.

پیشنهاد میکنم مقاله معرفی پردرآمدترین شغل 10 سال آینده ایران که به معرفی یکی از فوق العاده ترین و حاصلخیز ترین شغل های چند سال آینده ایران میپردازد را مطالعه کنید. پیشبینی نه ، ٪۱۰۰  مطمئن هستم مدرس هوشمند جز پردرآمدترین شغل های ایران خواهد بود.

پیتر دراکر - معرفی پردرآمدترین شغل 10 سال آینده ایران

اطلاعات برگزاری دوره جامع مدرسان هوشمند

موضوع : در حوزه مورد علاقه به درجه تخصص برسیم ، کسب و کار آموزشی هوشمند خود را راه اندازی کنیم و به درآمد چند میلیونی در ماه دست یابیم.

جامعه مخاطب : کلیه کسانی که علاقه دارند با آموزش و سخنرانی در زندگی دیگران تاثیر گذار باشند ، دنیا را به جایی بهتر تبدیل کنند و البته به دنبال شغلی جذاب ، مفید و سودآور هستند.

محل برگزاری : تهران ، محل دقیق برگزاری دوره برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.

شهریه : 1.9 میلیون تومان

شماره تماس : 09307361952

فوق برنامه مدرسان هوشمند با فعالان آموزشی و کسب و کارهای اینترنتی ایران

دوره مدرسان هوشمند بر اساس تجربه ی موفقیت های واقعی ایجاد شده است ، ما کاملا شما را درک میکنیم که نیاز به تجربه های بیشتر از زبان متخصصین ، مدرسان و کارآفرینان موفق ایرانی خواهید داشت. در برنامه فوق برنامه مدرسان هوشمند ما از فعالان آموزشی و کسب و کارهای اینترنتی ایران دعوت کرده ایم تا تجربه ، تفکر و روش های موفقیت شان را در اختیار شما قرار دهند. لازم به ذکر است زمان برگزاری هر یک از برنامه ها به شرکت کنندگان اطلاع رسانی خواهد و این فوق برنامه برای شرکت کنندگان در دوره مدرسان هوشمند کاملا رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *