کتاب اینترنت ، شاهراه ثروت آفرینی

کتاب اینترنت ، شاهراه ثروت آفرینی

بدون مقدمه و بدون هیچ حرف اضافه ای ، این کتاب قصد دارد ایده فوق العاده ایی در مورد کسب و کارهای اینترنتی در اختیار شما قرار دهد تا شما بتوانید با هر دانش ، مهارت و تخصصی که دارید کسب و کار بسیار سودآوری برای خودتان در اینترنت راه اندازی کنید.

دنیای امروز به طور پیوسته آنلاین است ، شما می توانید از هر کجا به هر کجا که خواستید ارتباط داشته باشید و الزاما نیازی نیست محصولات فیزیکی تولید کنید و به فروش برسانید. شما می توانید وب سایتی با محتوای با کیفیت داشته باشید و از طریق تبلیغات از آن درآمد داشته باشید و یا می توانید محصولات آموزشی دیجیتال تولید کنید و سپس با حاشیه سود قابل توجه به فروش برسانید. اینها موج جدید کسب و کارهای اینترنتی پولساز و موفق هستند و به راحتی می توانید رویاهای خود از داشتن کسب و کاری مدرن را به حقیقت تبدیل کنید.

این کتاب روش هوشمندانه ای برای شروع کسب و کار به شما پیشنهاد خواهد کرد و به شما آموزش میدهد که چگونه از اینترنت کمک بگیرید و یک کسب و کار با رشد فزاینده ایجاد کنید و از زندگی و وقت آزادتان لذت ببرید.

شاید شما یک طراح وب ، موسیقی دان ، نقاش ساختمان ، دانشجو رشته هنر و یا معماری ، مشاوره ازدواج ، مدرس فوتوشاپ ، شعبده‌بازی ، مربی‌ والیبال ، هنرهای رزمی ترکیبی ، قلاب‌بافی ، بازرگانی ، گیاهان دارویی، داستان‌نویسی، تربیت اسب، نگهداری از حیوانات خانگی ، پرورش حیوانات خانگی ، لوازم موسیقی، آموزش تنیس، یوگا، مربی‌گری فوتبال نوجوانان باشید. با یادآوری اینکه این فهرست به شدت ناقص است و بسیاری از حرفه ها و تخصص های دیگر می توانند از این مدل کسب و کار استفاده کنند. شما پتانسیل زیادی برای ثروتمند شدن و سبک زندگی مخصوص به خودتان را دارید.

خبر خوب

شما برای ساخت چنین کسب و کار قدرتمند و رویایی به سرمایه های هنگفت نیاز نخواهید داشت و بسیاری موفق های این حوزه صرفا با دست خالی شروع کرده اند و درآمدهای اولیه خود را تبدیل به  پله های رشد کسب و کارشان کرده اند.

خبر بد

این کتاب هیچ روشی برای یک شبه پولدار شدن شما ندارد ، البته واقعا دلم می خواست روشی سریع برای ثروتمند شدن وجود داشت و آن را می دانستم تا به شما آموزش دهم اما متاسفانه این طور نیست !

این کتاب روشی واقعی و البته صحیحی را به شما پیشنهاد خواهد داد که باعث سودآوری باورنکردنی و فراوانی در زندگی بسیاری از مدرسان و سخنران های  موفق در کشور شده است. اما این پول ، ثروت و نفوذ، یک‌شبه و به صورت جادویی ظاهر نشده‌اند. پشت هر موفقیت ، روشی وجود دارد. و این آن چیزی است که کتاب از آن حرف می‌زند.

مطالعه این کتاب ارزشمند را به هیچ عنوان از دست ندهید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *