کتاب اسرار مدرسان هوشمند – پشت صحنه مدرسان و متخصصان پولساز و فوق موفق ایرانی

لوگو کتاب اسرار مدرسان هوشمند

 

کتاب اسرار مدرسان هوشمند چیست؟

کتاب الکترونیکی اسرار مدرسان هوشمند مناسب برای تمام افرادی است که تمایل دارند دانش و آموخته‌های خود را به بهترین وجه به دیگران منتقل کنند و دوست دارند با آموزش به دیگران تغییر مثبتی در دیگران و جامعه ایجاد کنند. همچنین اگر از شغل فعلی خود رضایت کافی ندارید یا دوست دارید روسای خود را تحت تأثیر قرار دهید. یا قصد تغییر شغل و مشغول شدن در یک کار پردرآمد و هیجان‌انگیز را دارید دستیابی به مهارت‌های مطرح‌شده در این کتاب آموزشی می‌تواند کمک شایانی در تعیین مسیر شغلی و زندگی شما به‌نحوی‌که دوست دارید داشته باشد.

در این کتاب آموزشی به موضوعاتی مانند این‌که چه طور می‌توان در حیطه‌ای تخصصی به درجه تخصص رسید یا چه طور می‌توان تخصص خود را به دیگران فروخت یا اینکه چه طور به‌گونه‌ای فعالیت کنیم که افراد بسیار زیادی علاقه‌مند به آموزش‌ها و سخنرانی‌های ما باشند؟، چطور با تقویت روابط عمومی در رسانه‌ها، مجلات و تلویزیون حضور داشته باشیم؟ اشاره خواهد شد. استفاده از این دوره آموزشی می‌تواند سکوی پرواز در زندگی شما باشد.

مطالب کلیدی کتاب اسرار مدرسان هوشمند

سرفصل دوره اسرار متخصصان هوشمند

 

پاسخ مهم ترین سوال‌های پیش از دانلود رایگان

کتاب اسرار متخصصان هوشمند ویژه چه کسانی آماده شده است؟
 • افرادی که علاقه زیادی به آموزش ، مشاوره و سخنرانی دارند.
 • افرادی که تمایل دارند تجربیات و دانسته‌های خود را به دیگران انتقال دهند.
 • افرادی که دوست دارند با آموزش به دیگران تغییرات مثبتی در جامعه خود ایجاد کنند.
 • افرادی که از شغل فعلی خود ، هرچند درآمد بالایی دارد ، رضایت ندارند.
 • افرادی که علاوه بر کسب درآمد زیاد ، به دنبال شغلی هستند که جایگاه اجتماعی بالایی داشته باشند.
 • افرادی که به هر دلیلی قصد دارند شغل خود را عوض کنند و به  دنبال یک شغل با تراز مثبت از هر لحاظی هستند.
 • افرادی که به دنبال یک شغل پر درآمد و هیجان انگیز هستند.
 • افرادی که در حوزه ایی دارای تخصص و مهارت هستند و یا می‌خواهند تخصص کسب کنند.

و به طور کلی

این کتاب آموزشی برای کسانی است که می‌خواهند از تخصص خود استفاده کنند ، تجربه و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و همچنین درآمد قابل توجه داشته باشند. حتی اگر تخصص و یا مهارتی ندارید و یا هنوز هدف خود را مشخص نکرده‌اید شاید شرکت در این دوره آموزشی جرقه‌ای باشد برای یافتن آنچه می‌خواهید و بزودی شاهد درخشش شما باشیم.

توانایی کلیدی من بعد از مطالعه کتاب اسرار متخصصان هوشمند؟
 • چگونه می‌توانیم در حیطه‌ای تخصصی به درجه تخصص رسید؟
 • چگونه می‌توانیم تخصص خود را به دیگران عرضه کنیم؟
 • چگونه فعالیت کنیم تا طرفداران زیادی داشته باشیم و برای رونمایی از آموزش های ما لحظه شماری کنند؟
 • چگونه در حوزه مورد علاقه مان به عنوان متخصص ، اولین کتاب مان را بنویسیم
 • چگونه با تقویت روابط عمومی در رسانه‌ها ، مجلات و تلویزیون حضور داشته باشیم؟

مدرس و سخنران شدن چه مزایایی دارد؟

درآمد قابل توجه 

جایگاه اجتماعی خوب 

کمک به دیگران 

درآمد پویا (حتی در خواب)

رشد شخصی 

رضایت شغلی و شخصی 

ادعای ثروتمند شدن با یک کتاب آموزشی؟ چه تضمینی میکنید؟

کاملا درست است و قرار نیست معجزه اتفاق بیفتند ، در کتاب اسرار مدرسان هوشمند قرار است مسیر راهی که بسیاری از مدرسان و سخنران های حرفه ایی طی کرده اند و به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرده اند را بررسی کنیم والبته این بررسی به دستورالعمل واقعه ای و مرحله به مرحله تبدیل خواهد شد که اگر کسی مراحل این دستور العمل را به خوبی انجام دهد به نتیجه فوق العاده جایگاه شغلی و درآمدی خواهد رسید. لازم به ذکر است که این دستور العمل فرآیند شتابدهی به کسب و کارهای آموزشی خواهد داد.

و اما تضمینی که من به عنوان طراح مدرسان هوشمند و نویسنده این کتاب می‌توانم به شما بدهم تا شما با خیالی راحت این کتاب آموزشی را تهیه کنید و مطالعه کنید ، این است که افراد بسیاری ، از جمله خود من ، با همین دستورالعمل رشد چشمگیری  را در کسب و کار آموزشی مان رقم زده ایم.

کتاب اسرار مدرسان هوشمند پیش نیازی دارد؟

خوشبختانه خیر!

تمام محتوای این کتاب نیاز به پیش نیاز خاص و یا مطالعه کتاب های دیگر ندارد و با داشتن پشتکار می‌توانید به سادگی آن را بیاموزید و در زندگی خود به کار ببرید و نتایج آن را مشاهده کنید. در ضمن این بسیار مهم است که شما در تله «می دانستم» نیوفتید و خودتان بدون در نظر گرفتن این کتاب ارزشمند ، شروع به راه اندازی کسب و کارتان با این متد کنید. چرا که در این مسیر بسیاری از چالش هایی که شما أصلا در مورد آن اطلاع نداشته اید ، من در قالب نکته های آموزشی به شما منتقل خواهم کرد.

چرا قیمت چنین کتاب آموزشی ارزشمند ارزان است؟

من به شدت با شهریه دوره های آموزشی و محصولات آموزشی ارزان قیمت مخالفم ، البته نه فقط دوره ها و سمینارهایی که خودم برگزار کننده آنها هستم بلکه در دوره های آموزشی که شرکت میکنم هم این مورد برایم بسیار مهم است چرا که شهریه و قیمت محصولات و خدمات آموزشی  یکی از ملاک های بسیار مهم برای تشخیص کیفیت و سطح آن است.

چرا پس قیمت این کتاب آموزشی  ارزان است؟

یکی از وظایف مهم و اصلی هر مدرس هوشمندی ، مشخص کردن قیمت خدمات ، محصولات و آموزش ها بر اساس بسیاری از پارامترها (تعداد ساعت ، فرمت آموزش ، ارزش محتوا و ... ) است و البته یکی از پارامترهای بسیار مهم در تعیین قیمت ،  هدفی است که در برگزاری آن دوره خواهد داشت.

خوب یکی از اهداف شخصی من از آماده کردن این کتاب آموزشی فقط و فقط این است که تعداد زیادی از افراد جامعه از این فرصت کارآفرینی و مدل ایجاد کسب و کار آگاهی پیدا کنند و با به کارگیری نکات گفته شده در این کتاب کسب و کار آموزشی شان را به درآمد بالایی برسانند.

در نتیجه این شما هستید که از این فرصت فوق العاده استفاده میکنید یا خیر؟

آیا با آموزش ، مشاوره و سخنرانی می توان درآمد میلیونی کسب کرد؟

بسیاری از دوستان تدریس و سخنرانی را شغل نمیدانند ، چراکه اعتقاد دارند نمی توان از این راه درآمد قابل توجه داشت؟

پاسخ من به دوستان این است

اگر شما مدرس و یا متخصص معمولی باشید و بخواهید از روش های حق التدریس فعالیت کنید ، بله میزان درآمد زایی در این روش به شدت کم است و أصلا نمی توان به عنوان شغل از آن یاد کرد.

اما

اگر شما مدرس و متخصص هوشمند باشید ، داستان متفاوت است ، و علاوه بر جایگاه اجتماعی خوب در آمد در این روش به شکل چشم گیری نسبت به روش قبلی افزایش پیدا میکند. در نتیجه اگر از روش مدرسان هوشمند وارد این حرفه شوید و به درستی تلاش کنیم ، می توانیم در مدت زمان ۱ تا ۲ سال به درآمد حداقلی ۱۰ میلیون در ماه برسید. این حداقل درآمد ممکن برای این مدل فعالیت است.

 

این کتاب فقط در مورد آموزش و سخنرانی است؟

خیر ، بخشی از این کتاب مربوط به سخنرانی و روش آموزش دادن است و اما بخش این کتاب در مورد روش تبدیل شدن به متخصص حرفه ایی در یک حوزه و تکنیک های جذب مخاطب و تبدیل آنها به هواداران کسب و کار آموزشی است.

من سرمایه اولیه‌ای ندارم ، آیا این کتاب آموزشی برای من نیز مفید است؟

من کسب و کار آموزشی خودم را بدون سرمایه و اما چیزهایی که داشتم (لب تاپ ، موبایل) شروع کردم. شاید فکر کنید اغراق است ، ولی در این مدل کسب و کار اکثر چیزهایی که شما نیاز دارید تقریبا رایگان است و یا با هزینه ناچیز قابل انجام است. البته که با توان مالی می توانید رشد سریع تری داشته باشید ولی اگر علاقه و پشت کار سوزانی داشته باشید سرعت رشد کسب و کارتان نسبت به آنهایی که سرمایه نیز داشته اند بیشتر خواهد بود.

این شغل مناسب خانم ها است؟

بله! به شما تبریک می‌گویم که به فکر رشد و توسعه خودتان هستید و همچنین به دنبال تاثیرگذاری بر روی دیگران هستید و بدانید که یکی از بازارهای بکر کشور ما ، مدرسان و استاد‌های فوق‌العاده‌ای هستند که به دیگر بانوان آموزش بدهند.

من از شغل اولم رضایت دارم ، می توانم به عنوان شغل دوم فعالیت کنم؟

نمیدانم شغل شما ، جایگاه اجتماعی تان و همچنین میزان درآمدتان چقدر است ، اما بسیاری از افراد در این زمینه به عنوان شغل دوم شروع به فعالیت می کنند و بعد از اینکه شرایط و میزان درآمدزایی در این زمینه را تجربه کردند ، شغل اول خودشان را کنار میگذارند و وقت شان را به طور کامل در این زمینه صرف میکنند.

البته نکته بسیار مهم که باید در نظر بگیرید ، تنها زمانی شغل اول تان را کنار بگذارید که درآمد کسب و کار آموزشی تان از میزان شغل فعلی تان بیشتر شده باشد.

نحوه ارسال کتاب اسرار مدرسان هوشمند؟

 اصلا نیازی به حضور فیزیکی شما نیست ، به محض خرید کتاب ، لین دانلود کتاب برای شما ارسال خواهد شد و شما می توانید بعد از دانلود در هر کجا و با هر دستگاهی (موبایل یا کامپیوتر) کتاب را مطالعهکنید. پس از هر کجای ایران که هستید می توانید این کتاب ارزشمند را مطالعه کنید.

گارانتی ۱۰۰ در صدی بازگشت وجه

قصد من از طراحی و آماده سازی این کتاب آشنایی شما عزیزان با این فرصت فوق العاده و بکر کشور عزیزمان ایران است و از از آنجایی که به روش های ارائه شده در این کتاب اطمینان دارم و خودم و  بسیاری از متخصصان باهوش ایرانی از همین متد نتایج فوق العاده ایی در کسب و کار آموزشی شان رقم زده اند ، از همین رو با خیال آسوده این کتاب متحول کننده را به صورت صددرصد گارانتی می نماییم. معیار تشخیص فقط و فقط نظر شماست و هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد.

شما با خرید این کتاب آموزشی هیچ ریسکی نمی‌کنید زیرا در صورت عدم رضایت خود می‌توانید تمام وجه پرداختی خود را دریافت کنید

 

مزایای تبدیل شدن به یک مدرس هوشمند

مزایای تبدیل شدن به یک متخصص و مدرس هوشمند

 

از این فرصت بزرگ نهایت استفاده را ببرید

تبدیل شدن به یک مدرس و متخصص هوشمند و عرضه خدمات آموزشی ، مشاوره و سخنرانی یکی از مهم ترین و البته بهترین فرصت های بزرگ اقتصادی کشور عزیزمان ایران در چند سال آینده می باشد. به این دلیل که بسیاری از صنایع ، افراد و شرکت های دولتی و خصوصی قصد دارند که از شرایط سنتی به شرایط جدیدی حرکت کنند و برای رسیدن به این هدف لازم است مهارت‌های خود را با وجود یک «متخصص حرفه ای » تقویت کنند و دنیا نشان داده است که اگر این تغییر در افراد، شرکت ها و صنایع رخ ندهد، آنها نابود خواهند شد و  از همین رو این یک فرصت فوق‌العاده است که از بازار ایجاد شده بهترین استفاده را ببریم و کاری کنیم که کشوری پویاتر و فعال‌تر داشته باشیم و البته منافع شخصی خود را نیز در همین راستا تأمین کنیم. به شما اطمینان میدهم در صورتی که اراده کنید و تصمیم جدی داشته باشید ، مطالعه این کتاب آموزشی تبدیل به سرنوشت‌سازترین کتابی می‌شود که در طول عمر خود مطالعه کرده اید.

مشخصات کتاب اسرار مدرسان هوشمند

 • عنوان : اسرار مدرسان هوشمند 
 • نوع کتاب : کتاب الکترونیکی eBook 
 • نوع فایل : PDF
 • نویسنده : مهرداد پاک نژاد
 • شماره تماس: ۰۹۳۰۷۳۶۱۹۵۲

همه چیز آماده است! و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است! حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید و شما نیز به جمع شرکت کنندگان خوشحال دوره‌های ما بپیوندید

همه می‌دانند که یادگیری بسیار مهم است اما زمان موعود آن هیچگاه فرا نخواهد رسید…

دانلود رایگان کتاب ارزشمند اسرار مدرسان هوشمند

 

 

 

25 پاسخ به “کتاب اسرار مدرسان هوشمند – پشت صحنه مدرسان و متخصصان پولساز و فوق موفق ایرانی”

 1. farzad aria گفت:

  سلام من چندبار ایمیلمو ثبت کردم ولی ایمیلی از طرف شما فرستاده نشده برای دانلود کتاب/ممنون میشم رسیدگی کنید.

 2. رامین صداقتی گفت:

  سلام
  ایا دوره برای کسانی که تخصصی ندارند هم مفید است و ا رزش
  وقت گذاشتن دارد . ایا برای کسانی که تخصصی ندارند هم امکان
  درامد زایی هست . و ایا اینکه فقط فرصتها را معرفی میکنید یا
  امزش هم دارد . با تشکر

  • paknezhad گفت:

   سلام رامین عزیز
   محتوای دوره تلفیقی از معرفی فرصت های این حرفه ، نقشه راه و آموزش مقدماتی راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزشی است. این دوره برای افرادی که در هیچ زمینه ای تخصص ندارند هم کاربرد خواهد داشت. البته در این دوره به شما آموزش می دیم چگونه حوزه مورد علاقتون را پیدا کنید و باید چه کارهایی انجام دهید تا به درجه تخصص و استادی برسید.
   در حال آماده سازی یک آموزش ویدیویی در زمینه نحوه پیدا کردن حوزه مورد علاقه هستم که به محض آماده شدن آن را به صورت رایگان درسایت قرار خواهم داد.

 3. مریم محمدی گفت:

  سلام . ثببتنام کردم اما لینک دانلود برایم فرستاده نشده است.

 4. مجید رستم پور گفت:

  آقا من دوره را دیشب خریدم پولم واریز کردم ولی توی حساب کاربری من چیزی برای دانلود اضفه نشده. بررسی کردم از حسابم هم پول کم شده . یعی اینکه پول به حساب شما آمده

  باید چیکار کنم …………؟؟؟؟؟ آیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. سمیرا یاوری گفت:

  سلام
  می خواستم بگم مطالب با ارزشی در این دوره گفتید و با قیمت بسیار مناسب که باعث میشه خیلی ها بتوانند شرکت کنند و این فرصت عالی را از دست ندهند
  خدا برکت به شما بدهد که کمک می کنید دیگران راه شان را پیدا کنند
  من قصد دارم شروع کنم و فقط مشکلم این که در چه حوزه ای شروع به فعالیت کنم
  میشه بگین از کجا می تونم اطلاعات بیشتری در این مورد داشته باشم؟

 6. محمد ستاری گفت:

  ایده جالبی برای اشتغال زایی هستش و فکر می کنم هم کسی که تخصص و مهارتش را در اختیار دیگران قرار میده به عنوان مدرس و هم کسی به عنوان یادگیرنده از در دوره ها شرکت میکنه از این بابت بسیار خوشحال خواهند شد
  من حسابدار هستم و همیشه دوستام و نزدیکام از من سوال های مالی و مالیاتی میپرسند و این نشون میده که اگر من به یه مشاور حسابداری ومالی تبدیل بشم سود و درآمد بیشتری از وضعیت حالام دارم. واقعا ممنون محتوای دوره بسیار انگیزشی هستش و آدم را وادار میکنه که هیمن حالا شروع کنیم.

 7. چرند گفت:

  گول این حرف ها را نخورید اینا به فکر منافع خودشون هستند

 8. جواد اسماعیلی گفت:

  با سلام و احترام خدمت استاد عزیز آقای پاک نژاد. می خواستم تشکر کنم از آماده کردن این دوره آموزشی ارزشمند که تجربه های خودتون را در اختیار ما قرار دادید. به شخصه بعد از مشاهده کامل ویدیوها چند روزی فکرم درگیر بود و انگیزه فوق العاده پیدا کردم که من هم میتوانم برای خودم – خانواده و جامعه مفید باشم
  بابت این دوره بسیار ممنونم و اینکه بدونید من این مسیر را به کمک شما شناختم و ادامه مسیر را نیز با شما خواهم رفت امیدوارم همیشه زندگی تان پر از برکت و خیر باشد.

 9. ارسلان کیانی گفت:

  مطالب خیلی خوبی ارائه کردید که به کارم خیلی آمد. تصمیم گرفتم شروع کنم و چه کاری بهتر از اینکه به آدم آبرو میده و می تونیم از تحصیلاتی که داریم استفاده کینم
  فقط یه چیزی ثبت نام دوره مدرسان هوشمند کی هستش چون داخل صفحه دوره زده بودید فعلا ثبت نام بسته است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • paknezhad گفت:

   سلام ارسلان عزیز
   ممنون از لطف شما نسبت به من و محتوای دوره
   ثبت نام دوره مدرسان هوشمند ویژه تابستان به زودی باز خواهد شد و حتما از طریق ایمیل ، پیامک و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 10. حسین نصر گفت:

  من دیپلم دارم این دوره امید زیادی به من داد

 11. پویا احمدی گفت:

  به همه دوستام توصیه کردم تو این دوره شرکت کنند. به شما هم توصیه میکنم در این دوره شرکت کنید اطلاعات بسیار ارزشمندی هست که می تونید از آنها استفاده کنید. تشکر ویژه از استاد خوبم آقای پاکنژاد عزیز

 12. نازنین جزایری گفت:

  آرزوی خیلی ها کار کردن برای خودشونه و این فرصت خوبیه برای شروع این کار. من از این دوره واقعا راضی بودم و ایده های خیلی خوبی به من داد. امیدوارم کسب و کار آموزشی خودم را هر چه زودتر شروع کنم.

 13. میثم ابراهیمی گفت:

  من تازه فارغ التحصیل شدم . رشتم کامپیوتر هستش. دلم هم نمیخواد مثل دوستانم سر کارهایی که دوست ندارم برم اگه برنامه با این توضیحاتی که دادید باشه فکر کنم به چیزی که میخواستم را پیدا کرده باشم. اسلاید هاتون عالی بود آقای پاک نژاد

 14. احسان جوانی گفت:

  سلام محل برگزاری این دوره کجاست؟

  • paknezhad گفت:

   سلام احسان عزیز
   این دوره به صورت غیر حضوری برگزار میشه و شما پس از ثبت نام در دوره می توانید فایل های آموزشی را دانلود کنید و از همون لحظه شروع به یادگیری کنید.

 15. مرتضی هاشمی گفت:

  من همین حالا ثبت نام کردم و فیلم اول دانلود کردم . تا حالا عالی بود ممنون.

 16. سعید شهبازی گفت:

  واقعا ممنون که کمک می کنید دیگران از استعداد و مهارت هاشون استفاده کنند

 17. میترا نادعلی گفت:

  من خیلی اطلاعات دارم و خیلی کارها دوست دارم انجام بدم ولی نمی دونم چطوری؟ تو این دوره در مورد همین موضوع صحبت میکنید؟

  • paknezhad گفت:

   سلام میترا عزیز
   این دوره شما را با یک فرصت بی نظیر در کشورمون آشنا خواهد کرد ، اگر در حوزه ای مهارت و تخصص دارید ، می توانید با انتقال تجربیات تون در قالب انواع فرمت های آموزشی به دیگران کمک بزرگی بکنید و همچنین خودتون هم درآمد قابل توجه داشته باشید. البته به لطف اینترنت این مدل کسب و کار سرعت رشد بالایی دارد و مانند آموزشگاهی عمل خواهد کرد که برای ارائه خدمات محدود به زمان و مکان خاصی نیست.

 18. صابر رسولی گفت:

  سلام آقای پاک نژاد فکر کنم برای کسایی که تخصص دارند و دنبال کار هستند خیلی موثر باشه درسته؟

  • paknezhad گفت:

   سلام صابر عزیز
   بله دقیقا همین طور است و البته افرادی که در حال حاضر شغلی دارند و یا حتی کسب و کاری دارند ف می توانند از این فرصت استفاده کنند و تجربیات خودشون را به دیگران انتقال بدهند.
   این دوره شما را با یک فرصت بی نظیر در کشورمون آشنا خواهد کرد ، اگر در حوزه ای مهارت و تخصص دارید ، می توانید با انتقال تجربیات تون در قالب انواع فرمت های آموزشی به دیگران کمک بزرگی بکنید و همچنین خودتون هم درآمد قابل توجه داشته باشید. البته به لطف اینترنت این مدل کسب و کار سرعت رشد بالایی دارد و مانند آموزشگاهی عمل خواهد کرد که برای ارائه خدمات محدود به زمان و مکان خاصی نیست.

 19. محمدرضا صالحی گفت:

  سلام من در این دوره شرکت کردم عالی بود و خدا قوت . البته هنوز نمی دونم در چه حوزه ایی شروع به فعالیت کنم ولی با راهنمایی که در این دوره شد فکر کنم تا آخر این هفته به نتیجه برسم. ممنون از استاد پاک نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *