چگونه جوان و ثروتمند بازنشسته شویم؟

چگونه جوان و ثروتمند بازنشسته شویم؟

چگونه درجوانی آهسته اما تضمینی ثروتمند شویم؟
سلام ، لطفا نفس عمیقی بکشید و

 • تصور کنید در شرایطی هستید که هیچ مانعی برای تحقق خواسته‌هایتان نیست و هیچ کاری نشد ندارد.
 • تصور کنید شغلی دارید که همیشه آرزویش را داشتید.
 • تصور کنید صاحب کسب و کاری هستید که باید آن را رهبری کنید و چند نفر را استخدام کرده اید و آنها از شرایط کاری شان رضایت دارند.
 • تصور کنید آنقدر درآمد دارید که مستقل هستید و برای تأمین مایحتاج زندگی تان محتاج دیگران و پدر مادر نیستید.
 • تصور کنید که در خانه دلخواه تان با تمام وسایل لوکس و رویایی تان زندگی میکنید.
 • تصور کنید در خارج از شهر باغی سرسبز دارید که تعطیلات را با عزیزان تان در آنجا وقت می‌گذرانید.
 • تصور کنید ماشینی که همیشه مد نظرتان است را سوار شده اید.
 • تصور کنید برای قدردانی از زحمات پدر و مادر ، یکی از آرزوهای بزرگ و همیشگی شان را مهیا کرده باشید.
 • تصور کنید با همسر و فرزندان تان به مسافرت خارج از کشور رفته اید.
 • تصور کنید موثر بوده اید و دنیا را به جایی بهتر برای زندگی کردن تبدیل کرده اید ، گره‌ای از گره‌های سرزمینتان با دستان شما باز شده ، و دیگران برای حل مسائل شان به شما نیاز دارند و حاضرند برای خدماتی که ارائه می‌دهید ، مبلغی که شما تعیین می‌کنید را به راحتی پرداخت کنند.
 • تصور کنید در سنی که همیشه مد نظرتان بوده است ، بازنشسته شوید و فقط از دور کسب و کارتان را مشاوره و راهنمایی کنید.

«پول نمیتواند شما را خوشبخت کند؛ اما بی پولی قطعا شما را بدبخت خواهد کرد» ارنست همینگوی

احتمالا تا اینجا انرژی و انگیزه فوق العاده ای در شما ایجاد شده و می خواهید همین حالا هر کاری که از دستان بر می آید انجام دهید تا تصورات تان تبدیل به واقعیت شود ، تمام تلاش این مقاله در راستای تغییر تفکر و باور شما نسبت به خواسته های تان است ، شما برعکس چیزی که فکر میکنید بسیار راحت تر و ساده تر از گذشته می توانید به آرزوهای خود برسید ، باید به سمت هدف خود بروید تا بتوانید موفقیت های عظیمی کسب کنید. پیشنهاد میکنم مطالعه کامل این مقاله را از دست ندید و از پیشنهاد ویژه پایان مقاله استفاده کنید.

در عصری زندگی می کنیم که ثروتمند و بازنشسته شدن در جوانی بسیار آسان تر از قبل شده ، در هیچ برهه ای از تاریخ به اندازه امروز ، فرصت و منابع یادگیری برای ثروتمند شدن وجود نداشته است. به قول آلوین تافلر این دوره ، دوران طلایی جوانان ثروتمند است.

«توده مردم به اشتباه تصور میکنند پول، فقط با سخت کار کردن بدست می آید ، در صورتی که من ثروتمندان را افرادی جویای پول و در حال سخت کار کردن ندیدم. تمام آنها زندگی راحت و آسوده ای داشتند ، درحالی که بسیار بیشتر از افرادی که سخت برای پول کار میکنند، درآمد دارند» ناپلئون هیل

چطور جوان و ثروتمند بازنشسته شویم؟

البته منظور من به این معنی است که شما آزادانه در مورد زمان بازنشستگی تان تصمیم بگیرید و هر موقع که مد نظرتان بود دست از کار بکشید و شاید فقط از دور به کسب و کارتان مسیر  مشاوره بدهید.

 • شما اگر بخواهید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید ، به هزاران کتاب آموزش کسب و کار اینترنتی و راهنما از طریق اینترنت دسترسی خواهید داشت.
 • اگر بخواهید کارآفرینی کنید و کسب و کاری راه اندازی کنید ، به هزاران منبع آموزشی و یا هزاران کارآفرین موفق دنیا میتوانید مستقیم در ارتباط باشید.

اما چرا با وجود این حجم از کتاب‌های آموزشی و راهنماهای اینترنتی ، هنوز تعداد ثروتمندان که با تکیه بر ایده‌های ساده اما درخشان پولدار شده‌اند ، آن‌قدر کم است؟
پاسخ آن خیلی ساده است:
هنوز یاد نگرفته اید چطور اطلاعات موجود را تبدیل به پول کنید!

به طور مثال شاید هزاران هزار کتاب در مورد مزایا و روش های راه اندازی کسب و کار اینترنتی خوانده باشید ، اما تا زمانی که نتوانید اطلاعات دریافت شده را به کسب و کار و در نهایت به پول تبدیل کنید، عملا اطلاعات دریافت شده هیچ ارزشی ندارند.
شما تا زمانی که اتومبیلی نداشته باشید تا رانندگی تمرین کنید ، هزاران هزار کتاب آموزش رانندگی حرفه ای هم نمیتواند به شما کمک کند تا تبدیل به یک راننده حرفه ای شوید.

خب ، چطور اطلاعات دریافت شده را تبدیل به پول کنیم؟

شما باید یک سیستم پول سازی و ثروت آفرینی برای خودتان طراحی و پیاده سازی کنید، بدون داشتن یک سیستم، مهال ممکن است به نتایج فوق العاده ای دست یابید.  اما برای طراحی و پیاده سازی این سیستم چه بهتر است از تجربیات آن‌هایی استفاده کنید که به سلامت به مقصد رسیده‌اند. تا آزمون و خطای کمتری داشته باشید و سریع تر به نتیجه برسید.

به محض اینکه ماشین پولسازی شما روشن شد شما میتوانید از اطلاعات موجود در عصر حاضر به نفع خودتان استفاده کنید.

پیشنهادی که زندگی شما را تغییر می دهد

کتابی که می تواند شما را پول دار کند

می دانم تبلیغات و پیشنهادهای زیادی در مورد ثروت و پولدار شدن دیده اید و شاید هم از آنها خسته شده باشید. اما مطمئنم که این کتاب «اسرار مدرسان هوشمند» روشی منحصر به فرد برای ثروتمند شدن از راه درست و بدون سرمایه را به شما پیشنهاد می‌کند. 

من مهرداد پاک نژاد نویسنده کتاب اسرار مدرسان هوشمند ، در این کتاب به صورت خلاصه و مفید شغلی را به شما معرفی کنم که مزایای زیادی از جمله : رضایت شغلی ، استقلال مالی ، مدیریت زمان و حجم کاری ، شهرت ، رشد سریع کاری و شخصی و جایگاه اجتماعی ویژه دارد. پس این یک فرصت بی نظیر است و شما میتوانید به راحتی و رایگان آن را دانلود کنید و مطالعه کنید و یا اینکه آن را رد کنید ، شما کدام را انتخاب میکنید؟

اطلاعات بیشتر و دانلود رایگان کتاب اسرار مدرسان هوشمند 

 

کتاب اسرار مدرسان هوشمند

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *