شرایط استفاده از خدمات به ایده

کلیه کاربران عزیزی  که قصد عضویت و استفاده از سرویس های وب سایت به ایده را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و قبول داشته باشند. این توافق نامه به شرح زیر است لطفا به دقت آن را مطالعه نمایید :

مقررات عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های به ایده منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

مکاتبات

کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف به ایده از طریق ایمیل به نشانی behidea.ir می‌باشد و مکاتبات کاربران نیز  از طریق ایمیل ثبت شده در زمان ثبت نام خواهد بود.

نمایندگی

به ایده در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌ها ، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی شرکت انجام خواهد شد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سوء استفاده از سایت به ایده حق پیگرد قانونی برای به ایده محفوظ می‌باشد.

استرداد وجه

لغو سفارش سرویس و خرید  و یا شرکت در آموزش آنلاین باید پیش از واریز وجه از طرف کاربر باشد . در غیر اینصورت و پس از واریز وجه از طرف کاربر به دلیل قوانین به ایده ، امکان استرداد وجه به کاربر وجود ندارد.

حقوق مالکیت فکری

تمام محتویات وب سایت به ایده  از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر،  خدمات قابل ارائه و… متعلق به به ایده می‌باشد و مشمول حمایت‌های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی می‌باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای به ایده  محفوظ می‌دارد.