درآمد میلیونی ؛ واقعیت تکان دهنده کسب و کار اینترنتی آموزشی  

درآمد میلیونی ؛ واقعیت تکان دهنده کسب و کار اینترنتی آموزشی  

کسب و کار رویایی تان ایجاد کنید ، دیگران را شگفت زده کنید و آن طور که می خواهید زندگی کنید.

این چیزی است که این مقاله می خواهد به شما هدیه دهد ، امیدوارم قبول کنید!

ساعت 2.5 صبح است ، و تو از خواب بیدار می شوی و احساس می کنی که میز کنار تختت تا این حد که از خواب بیدارت کند  تکان می‌خورد. یک اعلان روی تلفن شما سایه سفیدی را بر روی دیوار کنار تخت‌خواب تان ایجاد کرده ، می‌دانید که باید بخوابید ، اما از روی کنجکاوی گوشی خود را برمی دارید و انگشتان را بر روی صفحه لمسی تکان می دهید.

یک اعلان جیمیل است. به طور معمول ، لود آن می‌تواند تا دیر وقت طول بکشد ، چه کسی وقت دارد که در ساعت 2.5 به ایمیل پاسخ دهد؟ سپس با همه بی حالی موضوع ایمیل را می‌خوانید :

میفهمید که اسپم نیست ، واقعا واقعیه ! …… لعنتی تو همین الان 200 هزار تومان درآمد ایجاد کرده ای.

چه حسی خواهد داشت اگر این اتفاق هر شب رخ دهد؟ چگونه می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد وقتی بدانید که شما یک کسب و کار دارید که هر روز به طور خودکار برای شما پول می سازد ، چه شما تصمیم بگیرید که در آن روز کاری انجام دهید چه این تصمیم را نداشته باشید.

چگونه زندگی شما تغییر خواهد کرد اگر امنیت نهایی را داشته باشید و بدانید یک ارتش از فروشندگان در ساعت کاری و غیر کاری برای شما کار می‌کنند تا شما را به پول برسانند و شما مجبور نیستید به آن‌ها حتی یک ریال  پول بدهید؟

زندگی شما چه تغییری خواهد کرد که کسب و کارتان به شما این آزادی را خواهد داد که از هرجای دنیا که هستید بتوانید کسب و کارتان را مدیریت کنید و درآمدزایی کنید.

بعضی از مردم تصور می کنند اینها داستان علمی‌تخیلی است و بسیاری دیگر بدتر از این نیز فکر می کنند ، بسیاری تصور می کنند اینها تبلیغات مزخرف است و به هیچ عنوان امکان ندارد.  اگه الان داری به این موضوع فکر می کنی ، کاملا تو را درک میکنم.

فقط از تو یک چیز می خواهم به من اعتماد کن.

من قدرت کسب و کار اینترنتی آموزشی را به تو نشان خواهم داد و فقط کافیست تا آخر این مقاله با من باشی ، من به تو اثبات خواهم کرد همه این مزایا و اتفاقات می تواند بسیار بیشتر ممکن باشد.

حتما بخوانید  دنیای مخفی کسب و کارها ؛ کسب و کار اینترنتی

درآمد  میلیونی ؛ واقعیت تکان دهنده کسب و کار اینترنتی آموزشی

من فکر می‌کنم که یک مزیت برجسته که بیشتر مردم را در مورد محصولات و دوره های آموزشی آنلاین شگفت‌زده می‌کند ، این است که چقدر پول می‌توان با یک لیست ایمیل نسبتا کوچک و نصف و نیمه تولید کرد.

یک مثال سریع : فرض کنیم که شما یک عکاس آتلیه ای هستید که می‌خواهد به مبتدیان آموزش دهد که چگونه در این صنعت شروع به کار کنند. شما تصمیم می‌گیرید که یک دوره کوتاه‌ مدت ارزان را ایجاد کنید که دستورالعمل گام ‌به ‌گام برای گرفتن عکس‌های عروسی عالی است.

این اولین محصول شماست و به اندازه کافی ساده است ، درست است؟

شما یک وبلاگ راه‌اندازی می‌کنید و شروع به نوشتن در مورد ایده‌های عکاسی خود می‌کنید ، و کاربران اینترنت به کندی شروع به ثبت نام در فهرست ایمیل تان خواهند کرد این اتفاق در طول یک شب رخ نمی‌دهد ، اما چون ماه‌ها سپری می‌شود و شما به نوشتن ادامه می‌دهید ، مشترکان در جریان قرار می گیرند و بعد از شش ماه ، احتمالا شما هزاران مشترک ایمیل در اختیار خواهید داشت.

شما دوره آموزشی خود را 200 هزار تومان قیمت گذاری میکنید و سپس دوره آموزشی تان را به فهرست ایمیل تان معرفی و پیشنهاد می کنید.

واقعیت وضعیت فروش ( نه فقط فروش آنلاین محصولات آموزشی ) این است که تنها بخشی از مردم علاقمند و خریدار هستند  و این خوب است. شما به همه نیاز ندارید که خرید کنند ،  شما تنها کسانی را می‌خواهید که درگیر و علاقه‌مند به محصول و دوره های آموزشی تان هستند.

خوب حالا فرض کنید که از هزار نفر در فهرست ایمیل تان ، نرخ فروش ۵ درصد را دریافت می‌کنید  که برای یک لیست کوچک و درگیر غیرواقعی نیست.

5% از 1000 نفر = 50 نفر (فروش)

50 فروش 200 هزارتومان = 10 میلیون تومان

این 10 میلیون تومان از یک فهرست ایمیل کوچک است و این در حالی است که شما در آغاز کسب و کارتان هستید و در حال ایجاد اعتماد در بین مشتریان و دنبال کنندگان تان هستید. این عدد به شدت پتانسیل بزرگ شدن دارد.  به  هر حال من در مورد تو نمی‌دانم، اما این پول زیادی برای من است ، حداقل برای کسب و کاری که با حداقل سرمایه شروع کردم و زمان زیادی نیست که کسب و کارم را آغاز کرده ام.

حتما بخوانید  استراتژی صحیح برای تشکیل یک تیم قدرتمند در استارتاپ

توجه کنید شما به مشتریان بیشتر و بیشتر برای سودآوری بیشتر نیاز نخواهید داشت و کاری که باید انجام دهید این است که از مشتریان خود محافظت کنید و با پشتیبانی های خوب آنها را همیشه راضی و خوشحال نگه دارید و در آینده پیشنهادهای شگفت انگیزتری به آنها بدهید.

حالا اجازه دهید با اعداد کمی بازی کنیم

احتمالا می خواهید درآمدتان را بیشتر کنید ، من به شما پیشنهاد میکنم دوره آموزشی جامع و ارزشمندی را طراحی و پیاده سازی کنید. به طور مثال دوره جامع صفر تا صد عکاسی که درآن  از مقدمات انتخاب دوربین مناسب توضیح خواهید داد تا این که چگونه به صورت حرفه ای عکاسی کنند. بنابراین زمان بسیار بیشتری باید تدریس کنید و برای مشتریان ارزشمند خواهد بود.

این دوره با قیمت 2 میلیون تومان قیمت گذاری میشود ( با گزینه پرداخت اقساطی برای راحتی مردم) فرض کنید از آنجایی که قیمت دوره  بسیاربالاتر دوره قبلی است ،  نرخ فروش از ۵% به 1% کاهش خواهد داشت.

1%  از 1000 نفر = 10 نفر (فروش)

10 فروش 2 میلیون تومان = 20 میلیون تومان

بعد از افزایش قیمت‌های تان، حتی با کاهش قابل توجه تبدیل فروش ، شما هنوز هم درآمد خود را دوبرابر کرده‌اید. 20 میلیون تومان بخش قابل‌توجهی از درآمد سالانه مردم است و شما موفق شده‌اید آن را با ایجاد محصولی که مردم نیاز دارند و پیدا کردن ۱۰ مشتری در جایی از جهان که مایل به پرداخت ارزش آن هستند انجام دهید.

از آنجا که فهرست ایمیل شما روز به روز در حال رشد ، سود شما نیز افزایش خواهد یافت. اما همه اینها براساس همان مدل اصلی ارائه محتوای ارزشمند ، هدایت افراد به فهرست ایمیل و ارائه پیشنهاد خرید و البته رد نشدنی است.

این جادو نیست ، فقط ریاضی است

می‌بینی چه اتفاقی افتاد؟ با ایجاد یک محصول 200 هزارتومانی و فهرست متوسط توانستیم درآمد نسبتا خوبی کسب کنیم و همین طور با یک محصول جامع و البته با قیمت 2 میلیون تومان یک درآمد قابل توجه کسب کردیم. این درآمد درحالی است که فقط با فروش یک محصول به دست آمده است و مدرسان هوشمند به خوبی از دیگر فرمت های آموزشی (کتاب ، کتاب الکترونیک ، ویدیو ، صوت ، سمینار و سخنرانی ، وبینار و …..) استفاده می کنند و درآمد سالیانه قابل توجه ای ایجاد می کنند. این قدرت کسب و کار اینترنتی آموزشی است که می تواند مقادیر باور نکردنی ای را با تعداد کمی از مشتریان ایجاد کند.

حتما بخوانید  قابلیت عالی کارآفرینان که باعث می شود از دیگران برتر باشند

یادداشت: من به عمد ریاضی را در اینجا ساده می‌کنم تا شما بتوانید این فرصت بی نظیر را دریابید و فرآیند کلی برای ایجاد یک کسب‌ و کار اینترنتی آموزشی را درک کنید. این یک نوشته نیست که شما فقط آن را بخوانید و آن را فراموش کنید و این را خوب میدانم که هر کاری ابتدایش بسیار سخت به نظر می رسد اما هر کاری به هر حال قابل انجام است و کافیست راه حلش را پیدا کنید.

داشتن کسب و کاری برای خودمان هیچ وقت به این سادگی نبوده است

سخت است که هر روز کار کنیم و سخت تر ازآن این است که برای یک نفر دیگر کار کنیم ، نه ؟ اگر موافق هستید ، پیشنهاد میکنم کسب و کار خودتان را ایجاد کنید و بسیار منطقی است که به شما بگویم روی حوزه ای کار کنید که انعطاف پذیری و پتانسیل نامحدودی برای رشد و ارزش آفرینی خواهد داشت. حوزه پیشنهادی من تبدیل شدم به یک متخصص ، استاد و آموزش تجربیات و تخصص تان به دیگران است ، اگر هنوز از این بابت مطمئن نیستید که این شغل به درتان میخورد یا خیر ، می توانید کتاب رایگان و ارزشمند اسرار مدرسان هوشمند را مطالعه کنید  ،  این کتاب آموزشی نقشه راه موفقیت در ایجاد کسب و کار آموزشی را به شما خواهد گفت و همچنین برای نمونه پشت صحنه مدرسان هوشمند و فوق موفق را برای شما به نمایش خواهد گذاشت.

اما اگر مطمئن هستید که می خواهید کسب و کار آموزشی تان را راه اندازی کنید اما نقطه شروع این کار را نمی دانید و یا آگاهی کاملی از مسیرراه ندارید؟

خوب شما مجبور نیستید این کار را به تنهایی انجام دهید.

کتاب رایگان اسرار مدرسان هوشمند به  کمک شما خواهد آمد ، اسرار مدرسان هوشمند در مجموع شامل  تکنیک ها و تجربیات من و بسیاری از همکاران در زمینه کسب و کار اینترنتی آموزشی است. این کتاب به شما آموزش خواهد داد که کسب و کار اینترنتی آموزشی تان با سرعت فزاینده ای رشد دهید و سریع تر بتوانید کسب و کار و زندگی رویایی تان را داشته باشید.

دانلود رایگان کتاب ارزشمند اسرار مدرسان هوشمند

کتاب اسرار مدرسان هوشمند

مطالب زیر را حتما بخوانید

2 پاسخ به “درآمد میلیونی ؛ واقعیت تکان دهنده کسب و کار اینترنتی آموزشی  ”

 1. محسن گفت:

  اینا که برای شما ایده است برای ما خاطره !
  این ایدها فقط یه نفرو ممکنه به پول برسونه اونم همونه که میفروشتش !
  چرا خودت با ایدت میلیونر نشدی؟!

 2. صدرا امینی گفت:

  ممنون از مقاله خوبتون ، من در دوره اسرار هوشمند شرکت کردم واقعا عالی بود
  تصمیم دارم تبدیل به یک متخصص درجه یک در حوزه معماری بشم و بترکونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *