درآمد از اینترنت کار سختی نیست فقط به یک لپ‌تاپ نیاز دارید

درآمد از اینترنت کار سختی نیست فقط به یک لپ‌تاپ نیاز دارید

داشتن شغل دغدغه اصلی همه جوانان ایرانی است، طبق آمار حدود ۵ میلیون نفر در ایران بیکار هستند. اگر شما پشتکار فراوانی داشته باشید و بتوانید در دانشگاه با رتبه‌های بالا مدرک خود را بگیرید و بعد از آن رشته تحصیلی شما مناسب باشد و چند پارتی هم در یک اداره داشته باشید شاید ۵۰% شانس استخدام در یک دستگاه دولتی را کسب کنید.در این صورت تازه وارد یک زندگی ملال آور و یک شغل بی هیجان خواهید شد که فقط دارای یک حقوق ثابت است و به میزان لیاقت و کار شما بستگی ندارد.

عده‌ای دیگر هستند که به ایجاد شغل‌های آزاد برای خودشان روی می‌آورند، از باز کردن یک مغازه تا ایجاد کارگاه یا کارخانه‌ای که سبب کارآفرینی می‌شود. این یک گزینه بهتر است اما متأسفانه نیاز به سرمایه و ریسک بالاتری دارد.

اما روش سومی هم هست که بحث امروز ما پیرامون آن است. روشی که با استفاده از یک لب تاپ و تقریبا بدون سرمایه می‌توانید به کسب و کار اینترنتی از راه دور بپردازید ، این روش فقط نیاز به پشت کار و همت شما دارد.

تا اینجا به این نتیجه رسیدیم که کسب و کارها در حال تغییر هستند و دیگر استخدام شدن در شرکت ها و مجموعه های بزرگ ، تنها گزینه پیش رو نیست و افراد می توانند از تخصص و مهارت خود استفاده بهتری کنند و به عنوان مدرس ، سخنران و یا مشاور دانش و تجربیات شان را در اختیار دیگران قرار دهند و به ازای آن درآمد بسیار قابل توجهی کسب کنند و اما روش پیشنهادی من برای داشتن چنین شغلی ، مدرسان هوشمند است. 

حتما بخوانید  چرا ایده های خوب کسب و کار اینترنتی هیچ وقت اجرا نمی شوند؟

به عنوان یک مدرس هوشمند به چه مهارت هایی نیاز دارید؟

تقریبا در هر حوزه ای که فکرش را بکنید ، می توان کسب و کار اینترنتی آموزشی مان را با حداقل امکانات و سرمایه راه اندازی کنیم. در اینجا بعضی از حوزه های بسیار مناسب برای راه اندازی چنین کسب و کارهایی را برای شما آماده کرده ایم.

زبان ، ترجمه ، تولید محتوا، طراحی ، طراحی گرافیک ، برنامه نویسی ، توسعه اپلیکیشن موبایل ، تولید انیمیشن ، طراحی سایت ، طراحی قالب سایت.

علاوه بر تخصص در یکی از مهارت های پیشنهادی فوق ، می بایست اصول اولیه کسب و کار اینترنتی آموزشی را نیز یاد بگیرید.

  1. توسعه مهارت های فردی
  2. تولید محتوا
  3. طراحی و پیاده سازی سایت و فروشگاه اینترنتی
  4. دیجیتال مارکتینگ (شیوه فروش محصولات و خدمات اطلاعاتی و آموزشی)

چه چیزی باعث رشد بازار آموزش و یادگیری می شود؟

بسیاری از افراد و سازمان ها به این نتیجه رسیده اند که با یادگیری و به روزرسانی دانش و اطلاعات خود می توانند بهتر و سریع تر رشد کنند و به دنبال آموزش های معتبر و حرفه ای در حوزه تخصصی خودشان هستند.  با توجه به ارزش چند میلیاردی بازار آموزش، شما این امکان را دارید که با حداقل امکانات و سرمایه ، کسب و کار پر رونقی را برای خودتان داشته باشید ، بر روی بهبود و توسعه مهارت های دیگران تاثیرگذار باشید و حتی برای دیگران کارآفرینی کنید.

روش پیشنهادی ما برای کسب درآمد مدرسان؟

تعداد بسیار زیادی روش های کسب درآمد برای افرادی که در زمینه آموزش و مشاوره فعالیت میکنند وجود دارد که از بین آنها ما روش پیشنهادی داریم که به آن مدرسان هوشمند می گوییم.

حتما بخوانید  10 کار ساده که به افزایش فروش وب سایت تان کمک می کند

مدرسان هوشمند نام دوره ای جامع است که در آن شما یاد می گیرید چگونه کسب و کار آموزشی تان را از نقطه صفر شروع کنید و فعالیت های گسترده انجام دهید ودر نهایت به عنوان یک مدرس شناخته شده در سطح ایران و حتی دنیا شناخته شوید و درآمد بسیار قابل توجه ای کسب کنند. این دوره آموزشی تاکنون توانسته اعتماد بسیاری از دانشجویان را به خود جلب کند و اکثر فارغ التحصیلات این دوره موفق شده اند کسب و کار آموزشی خودشان را راه اندازی و به درآمد برسانند و همچنین سطح فعالیت های خود را به سرعت رشد دهند.

پس برای موفقیت در دنیای امروز نیازمند این هستیم که چشمان خود را به درستی باز کنیم و بیبینیم دنیا به چه سمتی در حال حرکت است ، معتقدم به هیچ عنوان نمی شود با طرز فکر سنتی و دنیای قدیمی در حال حاضر به موفقیت بزرگ رسید. اینترنت فرصت های بکر و البته زیادی در اختیار ما قرار داده که یکی از ساده ترین و پولسازترین راه ها راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزشی است و شایان ذکر است که شغل آموزش به شیوه ای که از آن یاد شد یک رویه جهانی است.

با تمام مزایایی که شغل مدرسان هوشمند برای شما متخصص و یا صاحب مهارت دارد، شاید شما همچنان علاقه مند به استخدام شدن و کار برای شرکتهای دیگر باشید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *