چگونه راحت هر چیزی که می خواهید بدست آورید ، دقیقا مثل ثروتمندان

چگونه راحت هر چیزی که می خواهید بدست آورید ، دقیقا مثل ثروتمندان

شما اگر تمام ثروت ثروتمند ترین فرد دنیا را امروز از او بگیرید، بدون  شک چند سال دیگر مجددا به آن جایگاه خواهد رسید.
یک وجه اشتراک زندگی نامه تمام افراد موفق جهان ، این است که بعد از یک مدت زندگی سخت و کار زیاد توانستند به جایگاهی برسند که از آن به بعد هر چیزی که می خواستند فقط برای آن اراده می کنند و به موفقیت های چشمگیری می رسند.

اگر امروز ورشکست شوم و تمام ثروتم را از دست بدهم ، به شما قول میدهم که دوباره یکی از نیاز های این مردم را پیدا خواهم کرد ، محصولی تولید خواهم کرد و بعد از ۳ سال به جایگاهی بالاتر از جایگاه امروز دست خواهم یافت.  هنری فورد ، موسس کمپانی اتومبیل سازی FORD

چطور چنین چیزی اتفاق میفتد؟
موفقیت هر چیزی در زندگی و کار آنقدر ها هم که فکر می کنید سخت نیست و اگر اصول موفقیت که همه ثروتمندان از آن استفاده می کنند را یاد بگیرید ، موفقیت در هر کاری برای شما مثل یک عادت خواهد شد.

آن اصول کدامند؟
۴ اصل وجود دارد. تمام کارآفرینان ، ثروتمندان و افراد موفق تاریخ از آنها آگاه بودند و در زندگیشان از آن بهره میبردند. اما کسی به واضح در رابطه با آنها صحبت نکرده. شما هم میتوانید آنها را بیاموزید، زیرا بعضی از این اصول کارهایی است که در زندگی روزمره مان انجام میدهیم اما از آن آگاه نیستیم که چه قدرتی دارند و چطور میتوانیم از آنها در راه موفقیت مان استفاده کنیم.

حتما بخوانید  میانبر تبدیل رویا و هدف به واقعیت ، یاد بگیرید ولی آنرا به هیچکس نگویید - قسمت دوم

آیا آماده اید؟

۴ اصل بی چون چرا برای موفقیت در کار و زندگی که ثروتمندان از آن آگاه هستند

۱- در هر کاری اشتیاق حرف اول را می زند

هر هدفی و هر رویایی که دارید تا اشتیاق به آن نداشته باشید آن هدف و رویا دست یافتنی نخواهد بود. اگر مشتاقانه در مورد چیزی کار کنید و حرف بزنید رسیدن به هدف برای شما آسان تر و سریع تر خواهد شد.
اگر واقعا رویایی در سر دارید که میخواهید بدستش آورید باید بیشتر از دیگران برای بدست اوردن آن مشتاق باشید و تلاش کنید.
اگر اشتیاق زیادی برای آن ندارید, شاید زیاد مهم نیست برای شما و باید بر روی ایده دیگری وقت بگذارید؛ البته هدف این نیست که فوق العاده پرانرژی و سریع به سمت هدفتان بروید زیرا این انرژی زیاد نیز خود دامی برای شکست خوردن است. باید از حد معمولی بیشتر مشتاق باشید …همین که مشتاق بودید اشتیاقتان را به دیگران نشان دهید باور نخواهید کرد که چطور به صورت باورنکردنی اشتیاق شما به فرد مورد نظرتان سرایت میکند و حاضر میشود خواسته شما را انجام دهد.

۲- دیگران را کنار خود نگه دارید

شکا برای بدست آوردن چیزهایی که در زندگی و یا حتی کسب و کار می خواهید به دیگران نیاز دارید و باید کاری کنید مردم شما را دوست داشته باشند و همیشه در ذهن آنها بمانید. به طور مثال می توانید دوستان خود را به یک مهمانی دعوت ، از آن به بعد رفتارش نسبت به شما تغییر خواهد کرد زیرا در ذهنش تصویری از شما دارد که شاید بعد ها نیز او را مجددا مهمانی کنید, مهم نیست کی , او میداند یک روز اینکار را انجام خواهید داد.

حتما بخوانید  می‌خواهم قبل از ۳۰ سالگی، پول‌دار شوم

پس بهترین کاری که میتونید انجام دهید, دیگران را کنار خود نگه دارید و خود را با عملی در ذهن خود جاودانه کنید. با این کار آنها را عاشق خود میکنید و از این به بعد آنها تلاش می کنند  و هر کاری میکنند برای نگه داشتن شما در کناره خودشان.

۳- از قدرت اعجاب انگیز این چهار کلمه استفاده کنید

عذر می خواهم ، وقتی اشتباهی مرتکب می شود
تشکر می کنم ، بابت کاری که مردم برای شما انجام می دهند

شاید تعجب کنید ولی این کلمات به شکل دیوانه واری شگفت انگیز هستند و زمانی که هر کدام از آنها را به جای خود استفاده می کنید ، مردم احساس مهم بودن میکنند .
پس اگر می خواهید برگ برنده ایی داشته باشید و با این کار طرف مقابل را به جایگاهی میرسانید که نمیخواهد از آن پایین بیاید و حاضر خواهد بود خواسته شما را تا حد ممکن انجام دهد زیرا شما او را تبدیل به یک فرد مهم کرده اید و او میداند هر وقت کنار شما هست مهم است ، پس هر چیزی را راحت می توان بدست آورد.

۴- مردم را واقعا دوست داشته باشید

اگر می خواهید هر چیزی را به راحتی بدست بیاورید ، مردم را دوست داشته باشید ، بله به همین راحتی ، اگر مردم را واقعا از صمیم قلب دوست داشته باشید ، بدون اینکه متوجه شوید همه خواهان ارتباط با شما و کاری را برای شما انجام دادن هستند. به طور مثال پرطرفدارترین خوانندگان آنهایی هستند که ارتباط نزدیکی با هوادارانشان دارند و یا در هر کسب و کاری  امین ترین و با اعتبار ترین فرد کسی است که همکاران و دیگران دوست دارد و دیگران هم او را دوست دارند ، پس مردم را از ته قلبتان دوست داشته باشید.

حتما بخوانید  اگر می‌خواهید شخصیتی سرشناس و مشهور در تجارت و زندگی شوید، هرگز قید این تجربیات را نزنید

 

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *