درباره مشترک طلایی

ماموریت مشترک طلایی

در هسته ماموریت مشترک طلایی ، سوالی ساده اما بسیار مهم و قدرتمند است: چگونه می توانیم زندگی و کسب و کار بهتری داشته باشیم؟

سوالی که هر کدام از ما با هرسطح و کیفیت در زندگی و کسب و کار به آن برخورد کرده ایم ، چرا که به دنبال پیشرفت هستیم.

برای پاسخ به این سوال ابتدا در مورد نیروهای بنیادی که موفقیت و شکست ما را تشکیل می دهند چیست؟ آشنایی با قوانین حاکم بر کارجهان و اینکه چه تصورات غلط و یا صحیحی در مورد آن وجود دارد و اصول وقواعد سازماندهی رشد زندگی را تعیین می کند.

 

بعد از اینکه پاسخ و روش هایی را برای این سوال های بنیادی پیدا کردیم ، باید توجه کنیم که چگونه این روش ها به زندگی روزمره اعمال کنیم. باید یاد بگیریم موثرترین راه برای تبدیل روش های صحیح را به عادت های خود تبدیل کنیم و بر موانع روحی غلبه کنیم. پس در این مرحله یاد میگیریم چگونه معمار رویاهای خود باشیم و چگونه اهداف زندگی را فتح کنیم.

 

من و تیم تحریریه  خیلی خوش شانس و خوشحال هستیم که می توانیم نوشته ها را با طیف گسترده  ای از افراد با میل به موفقیت و پیشرفت به اشتراک بگذاریم. شاید جالب باشد بدانید تاکنون بیش از 9 هزار نفر عضو مشترک طلایی هستند و خوانندگان مقالات مشترک طلایی عبارتند از مردان و زنان ، ورزشکاران و هنرمندان ، مدیران اجرایی و کارآفرینان ، معلمان و دانشجویان ، رهبران و هم تیمی ها و بسیاری دیگر از افراد خوب که تمایل به ایجاد عادات بهتر و به دنبال ساخت رویاهای خود هستند.

حتما بخوانید  برگزاری چهارمین همایش Coder Conf با بورد تخصصی جاوا اسکریپت

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *