میانبر تبدیل رویا و هدف به واقعیت ، یاد بگیرید ولی آنرا به هیچکس نگویید – قسمت اول

میانبر تبدیل رویا و هدف به واقعیت ، یاد بگیرید ولی آنرا به هیچکس نگویید

قبل از اینکه تصمیم داشته باشی زندگیت را متحول کنی و به همه اهدافی که برای خودت مشخص می کنی برسی ……لازمه که ذهن و درونت را اصلاح کنی . فراموش نکن یکی از کلیدی ترین کارهایی که باید برای تغییر در زندگیت انجام بدی همینه .

اطلاعاتی که در این مقاله می خوانی تو را با تکنیک هایی آشنا می کنه که می تونه خیلی سریع و سرعت باور نکردنی زندگیت را تغییر بده ؛ اصلا مهم نیست چقدر رویایی که ساختی بزرگ و غیر قابل دسترس هستش این سیستم به تو کمک میکنه هر هدفی که برای خودت در نظر گرفتی بسازی و ازش لذت ببری . از تو می خوام چند بار این مقاله را مطالعه کنی و هر کدام از تکنیک های فوق را چند بار تکرار کنی تا به همه آنها مسلط بشی و از آن برای همه اهداف زندگیت استفاده کنی.

قانون جذب

همواره کنترل زندگی‌مان در دستان خودمان است

اگر باور داشته باشیم که انسان ضعیفی هستیم شرایطی را جذب می‌کنیم که این باور را تقویت کند. یا اگر باور قوی داشته باشیم که می‌توانیم  در کسب و کار موفق شویم و این باور، جزئی از نظام فکری ما باشد، در شرایطی قرار می‌گیریم که به ‌راحتی در کسب و کار  موفق شویم. یا اگر باور داشته باشیم که روز بدی را شروع کردیم تا پایان آن روز موقعیت هایی جذب می‌کنیم که ثابت می‌کند روز بدی است .

هر باوری که درباره جهان، وقایع و هر چیز داشته باشیم، به واسطه آن باور جهان ما را در موقعیت و شرایطی قرار می‌دهد که آن باور برای ما اثبات شود.

حتما بخوانید  5 نکته کلیدی در بازاریابی اینترنتی که تاثیر چشم گیری در کسب و کارتان خواهد داشت

هر کسی به شکل صحیح از این قانون استفاده کند، می‌تواند یک زندگی رؤیایی را برای خودش ایجاد کند.

افکار شما حاوی مدارهایی  است که مشابه خود را جذب می‌کند و به هر چه که فکر می کنید و باور شما است دست پیدا می کنید. پس اگر می خواهید ثروتمند شوید باید ابتدا آن را غالب افکار و باور خود کنید .

اگر به شخصی که در مدار فقر است هر قدر هم ایده‌های ثروت آفرین بدهید، به هیچ عنوان قادر به شنیدن آن نیست که بخواهد اقدامی کند و اصلاً در شرایط فیزیکی شنیدنش قرار نمی‌گیرد. حتی اگر هم در این شرایط قرار بگیرد قدرت درکش را ندارد و یا بالعکس اگر شخصی در مدار ثروت باشد به راحتی می تواند از کوچکترین فرصت ها و ایده ها استفاه کند و شرایط مالی خودش را بهبود ببخشد .

چرا برخی از افراد از قانون جذب نتیجه نمی گیرند؟

اگر از شما بخواهند که فکر کن دارایی زیادی داری ، ماشین گران قیمت ، خانه ویلایی بزرگ و …… با خودت شروع به خنددین می کنی تو ذهن خودت می گی

جدی می گی؟ خوب چه با حال پولدار شدم!

اصلا یک میلیارد چند تا صفر داره؟  که صاحب چند میلیارد پول هستم!

حالا اگر به اهدافی که قبلا برای خودت داشتی ولی هیچ موقع موفق به ساختن آنها نشدی سر بزنی متوجه میشی که چه عامل مخربی تو را از همه اهدافی که داشتی باز مانده کرده و تو به هیچ کدام از خواسته هات نرسیدی .

علت این اتفاق را به شکل ساده ایی که در زندگی همه ما اتفاق افتاده توضیح میدهم .

حتما بخوانید  21 تجربه‌ی با ارزش که باید تا ۲۱ سالگی کسب کنید (اما کسی به شما یاد نمی دهد)

روزانه افراد زیادی را می بینیم که تازه تصدیق رانندگی گرفته اند ولی خیلی خوب می توانند رانندگی کنند و مانند افرادی رانندگی می کنند که ۲۰ سال است راننده هستند . علت آن هم کاملا مشخص است . برای ذهن او رانندگی کاملا تعریف شده و از بیرون بسیاری را دیده که رانندگی می کنند ، ذهن او آن را پذیرفته و به آن عادت کرده است . پس در نتیجه ذهن چیزی را قبول و باور می کنه که می بیند.

بنابراین اگر دور برت افرادی ثروتمند و موفق هستند و هر هدفی که میخواهند را به آن می رسند و غیر ممکنی برای آنها وجود نداشته باشه این باور به ذهن تو داده میشه و رفته رفته این آگاهی و این باور در تو شکل می گیره که چیز غیر ممکنی وجود نداره و هر رویایی که داری را برای خودت خلق کنی.

پس در نتیجه قانون جذب می گه هر شخصی فقط قادر به دیدن فرصت ها ، باور ها و افرادی هست که در مدار باور ها و نگرش خودش هست ، شخصی که در مدار فقر زندگی می کنه هیچ دسترسی به مدار ثروت و دارایی نداره مگر اینکه تغییر مدار بده که این هم با تغییر باور و نگرش اتفاق می افتد .

ذهن انسان وقتی هدفی را براش مشخص می کنی اگر در مداری باشه که منابعی برای آن هدف نداشته باشه پاسخ های منفی ارسال می کنه و اگر برعکس پاسخ های مثبت .

بنابراین چیزی که تو ذهنت تجسم می کنی اگر در مدار آن خواسته قرار نداری ذهنت می دونه این خواسته واقعی نیست و نمیدونه برای این خواسته چه کارهایی باید انجامد بده چه قدم های برداره و درست در همین لحظه قفل می شه و هدف توسط ذهنت رد میشه و نا امید میشی و به دنبال هدفت نمیری.

حتما بخوانید  ۳ آموزه بزرگ موفقیت در زندگی از استیو بالمر (مدیر سابق مایکروسافت)

اما چگونه ذهن یک برنده داشته باشیم؟

گفتیم برای هر هدفی در زندگی می توانیم از قانون جذب استفاده کنیم قانون جذب به ما کمک می کند تا باورها و نگرش هایی در ذهن خود ایجاد کنیم تا قدم هایی که بر میداریم هم مسیر اهداف باشه و با سرعت رویاهایی که ایجاد کردیم را خلق کنیم .

این قانون میگه اگه میخوای ثروتمند بشی اول باید طرز فکر ، باور و نگرش تو ثروتمند بشه و در مدار ثروتمندان قدم برداری . با افراد ثروتمند سرو کار داشته باشی تا ذهن تو  قبول کنه که واقعیته و خیال پردازی نیست و بر علیه تو شعار “تو نمی تونی انجامش بدی” نده.

در قسمت دوم مقاله میانبر تبدیل رویا و هدف به واقعیت ، یاد بگیرید ولی آنرا به هیچکس نگویید ، از ابزار هایی صحبت می کنیم که به ما کمک می کنه بهتر اهداف مان را درک کنیم و آنها را باور کنیم.

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *