برای موفقیت کسب و کار خود چه راهی را انتخاب کرده اید؟

رقابت برای داشتن یک کسب و کار موفق در دنیای امروزی با پیچیدگی های بسیاری همراه است. کسب و کارها برای معرفی محصولات و خدمات خود، روش های متفاوتی را در یک رقابت فشرده آغاز کرده اند. “به ایده” به عنوان یک رسانه تاثیرگذار و پرمخاطب ، در تحقق اهداف کسب و کارتان کمک بزرگی به شما کند.

به ایده یک رسانه اینترنتی فارسی زبان در حوزه موفقیت است. به ایده منبع مقالات انگیزشی ، موفقیت ، کارآفرینی ، کسب و کار ، کسب و کار اینترنتی ، بازاریابی دیجیتال ، استارت آپ ، اخبار رویدادهای کارآفرینی و …. است.

رپورتاژ آگهی / تنها پلن تبلیغات در به ایده

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات به ایده در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از به ایده را خواهید داشت.  برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۸۲۲ در ۵۲۲ پیکسل نیاز است.

شرایط و قوانین تبلیغات در به ایده :

  • از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
  • لینکی که در شبکه های اجتماعی ارسال میشود به رپورتاژ داخل سایت است.
  • عکس و طرح رپورتاژ و بنر باید از لحاظ گرافیکی زیبا و مورد تایید باشد.
  • در تبلیغات رپورتاژ حداکثر میتوانید ۵ لینک قراردهید.
  • رپورتاژ برای همیشه در سایت به ایده ثبت میشود.
  • در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

سفارش تبلیغات :

در صورتی که قصد سفارش آگهی دارید می توانید برای اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت آگهی خود با شماره ۰۹۳۰۷۳۶۱۹۵۲ تماس حاصل نمائید.