جمعه رو به جلو – اینجا همه چیز برای اوج گرفتن مهیاست

جمعه رو به جلو

 

 

آماده پیوستن به جمعه رو به جلو هستید؟ ایمیل خوود را وارد کنید و به طور کاملا رایگان ثبت نام کنید.

قدرت کلمات چقدر است؟

یکی از مهم ترین عوامل شکست یا موفقیت انسان ها در زندگی و کسب و کار کلمات هستند. گاهی یک کلمه می تواند شخصی را از نوک قلۀ موفقیت به زیرزمین بکشانند و همزمان قادر است فرد را از پایین ترین نقطۀ جهان به اوج قله‌های موفقیت برسانند.

the fruit of your life come from within your heart

keep dreaming , keep moving forward and keep living

 

میوه زندگی شما از قلب شما بیرون می آید

رویای خود را حفظ کنید، به جلو حرکت کنید و زندگی کنید

 

We could all use a little inspiration in our lives and I enjoy being inspired.

ما می توانیم همه در زندگی ما الهام بخش کوچکی داشته باشیم و از الهام گرفتن لذت می برم.

Last year, I decided to e-mail my Acceleration Partners team each Friday morning with a leadership theme, quote and related tip/article around personal growth. The response was overwhelmingly positive to the point where people told me they looked forward to it each Friday.

سال گذشته، تصمیم گرفتم هر روز جمعه صبح، با تیم تمایل به رهبری، نقل قول و نوشتار / مقاله مرتبط در مورد رشد شخصی، ایمیل خود را برای تیم Acceleration Partners ام ارسال کنم. پاسخ به طور کلی تا حدی بود که مردم به من گفتند که آنها هر روز جمعه به دنبال آن هستند.

Several other leaders I shared my experience with began to do the same and had the same result. As a result, I decided to share the notes more broadly and expanded the list. From there, Friday Forward was born. Please feel free to use/and or adapt the weekly e-mail for your own teams. I think you will be pleasantly surprised by the positive feedback you receive.

چندین رهبر دیگر که تجربیاتم را به اشتراک گذاشتم شروع به انجام این کار کردم و نتیجه مشابهی داشتم. در نتیجه، من تصمیم گرفتم که رایانه ها را به طور گسترده تر به اشتراک بگذارم و لیست را گسترش دهم. از آنجا، جمعه به جلو متولد شد. لطفا در صورت تمایل برای استفاده و یا تطبیق ایمیل هفتگی برای تیم خود استفاده کنید. من فکر می کنم شما از نظرات مثبتی که دریافت می کنید خوشحال می شوم.

حتما بخوانید  عضویت در خبرنامه به ایده

If you think anyone would enjoy this content, please send them the site and I’d love your feedback anytime.

اگر فکر می کنید که همه از این محتوا لذت می برند، لطفا آنها را در سایت بفرستید و هر زمان که بازخورد شما را دوست دارم.

About Me

I am a founder, serial entrepreneur and online customer acquisition specialist with an exceptional track record and passion for growing revenue and profits for B2C based companies. I serve as an adviser to many growth-stage businesses and investment firms and have extensive consulting experience and demonstrated thought leadership in the consumer, e-commerce, retail, online marketing, and ad-tech industries.

من یک بنیانگذار، کارآفرین سریال و متخصص خرید آنلاین مشتری هستم و یک رکورد استثنایی و اشتیاق برای افزایش درآمد و سود برای شرکتهای مبتنی بر B2C است. من به عنوان مشاور در بسیاری از مراحل کسب و کار و شرکت های سرمایه گذاری خدمت می کنم و تجربه زیادی در زمینه مشاوره دارم و رهبری تفکر در مصرف کننده، تجارت الکترونیک، خرده فروشی، بازاریابی آنلاین و صنایع تبلیغاتی را نشان می دهد.

A top-rated speaker and contributing author, I have presented at ad:tech, Affiliate Summit, Pubcon, AM Days, eMetrics, BlogHer, Internet Retailer, DMA, Online Marketing Summit, PMI Europe, and Shop.org. I have published over 100 articles on marketing, strategy, leadership and entrepreneurship and have been recognized for creating a very unique, high performance culture by industry leaders and peers .

سخنران با امتیاز بالا و نویسنده ای که در آن شرکت کرده ام، در آگهی: Tech، Summit Affiliate، Pubcon، AM Days، eMetrics، BlogHer، خرده فروشی اینترنتی، DMA، نشست آنلاین بازاریابی، PMI Europe و Shop.org ارائه شده است. من بیش از ۱۰۰ مقاله در مورد بازاریابی، استراتژی، رهبری و کارآفرینی منتشر کرده ام و برای ایجاد یک فرهنگ منحصر به فرد و با کیفیت بالا توسط رهبران صنعت و همکاران شناخته شده است.

I strongly believe in giving back and have served on the Board of Directors for the Performance Marketing Association, Big Brothers/Big Sisters Massachusetts Bay and was past president of the Boston Chapter of the Entrepreneur’s Organization (EO). Currently, I am EO’s Global Path of Leadership Chair. I also founded The Fifth Night charitable event.

 

I love to travel and am an avid skier, biker, lover of gadgets, and serial home renovator.

حتما بخوانید  برگزاری چهارمین همایش Coder Conf با بورد تخصصی جاوا اسکریپت

من به شدت به عقب نشینی و در هیئت مدیره برای انجمن بازاریابی عملکرد، Big Brothers / Big Sisters Massachusetts Bay خدمت کرده ام و رئیس جمهور گذشته در بخش بوستون سازمان کارآفرینی (EO) بوده است. در حال حاضر، من رهبر جهانی EO رهبری است. من همچنین رویداد خیریه شب پنجم را تاسیس کردم.

 

من عاشق مسافرت هستم و یک اسکی باز عاشق، دوچرخه سوار، عاشق اسباب بازی ها و بازسازی خانه سریال هستم.

بدست آوردن انگیزه

حفظ انگیزه

گاهی حفظ انگیزه برای انجام کارها و رسیدن به اهداف زندگی از بدست آوردن ان سخت تر است. جمعه رو به جلو نه تنها در گام نخست برای بدست آوردن انگیزه به شما کمک می کند بلکه در حفظ انگیزه به شما کمک می کند.

«مردم اغلب می گویند که انگیزه دوام طولانی ندارد ، خوب شما هم هر روز شاید لازم باشد حمام کنید. به همین دلیل ما آن را بصورت روزانه توصیه می­کنیم.  زیگ زیگلار»

 

وقتی احساس با‌انگیزه بودن پیدا می‌کنید، عادت‌های روزمره‌‌ی شما نیز تغییر می‌کند. برای مثال، اگر عادت داشتید که ساعت‌ها وقت خود را صرف وبگردی یا تماشای تلویزیون و یوتیوب و چک کردن شبکه‌های اجتماعی کنید، حالا خود را در مسیر هدف‌تان هل می‌دهید و توانمندی‌های خود را در کارهای مهم‌تر صرف می‌کنید.

آیا آمادگی برای باانگیزه شدن را دارید؟

اگر انگیزه، در قالب یک شی یا کالا بود، مطمئنا ارزش فوق‌العاده‌ای داشت.

 

کارآفرینان و مدیران کسب و کار

یک کارآفرین یا مدیر کسب و کار همیشه سعی می‌کند تجارت خود را باانگیزه نگه دارد؛ چون داشتن انگیزه باعث ایجاد یک سپر در مقابل مشکلات می‌شود. شرایط در کسب‌ و کار همیشه بر وفق مراد نیست و نمی‌توان همیشه منتظر اتفاقات خوب بود. یکی از مواردی که باعث تحمل سختی‌ها می‌شود، داشتن انگیزه است. اگر کارآفرین یا مدیر  یک کسب و کار هستید و سکان کشتی آرزوهایتان را در دست دارید تا آن را به جزیره موفقیت برسانید نیاز به انگیزه خواهید داشت.

اما یک کارآفرین و مدیر موفق کسی است که علاوه بر ایجاد انگیزه برای خود برای کارمندان خود نیز مشوق و ایجاد کننده انگیزه است. یکی از مهم ترین دلایل عدم کارایی کارمندان نداشتن انگیزه برای ادامه صحیح انجام دادن کارها و حتی ادامه همکاری می باشد و یک مدیر موفق باید به نیاز های مهم و اصلی کارمندان خود از هر نسلی که باشند متعهد باشد. هرچه باشد، نیاز های کارکنان در سنین مختلف و در برهه های مختلف زندگی می تواند تفاوت زیادی با یکدیگر داشته باشد.

حتما بخوانید  درباره مشترک طلایی

استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا

شما هم یک استاراپ دارید؟ یا می خواهید داشته  باشید؟ باید بدانید یکی از مهم ترین برنامه روزانه شما برای خودتان و کارکنان تان ایجاد انگیزه  است. هنگامی که تصمیم به راه اندازی یک استارتاپ گرفتید ، به این نکته فکر کنید که آیا حاضر هستید دو سال از عمرتان را بدون وقفه و با تمرکز بر روی این ایده صرف کنید ؟ یک سئوال کلیدی تر ، اصلا شما میدونید به چه چیزهایی علاقه دارید؟ استعداد های شما چیست؟ شما فقط با داشتن علاقه و انگیزه می توانید این مسیر را طی کنید.

دانش آموزان و دانشجویان

درس خواندن به خودی خود برای بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان کار سختی است. یک دانشجو و یا دانش آموز علاوه بر داشتن جزوه و کتاب نیاز مهم دیگری دارند وآن انگیزه و الهام است ، تا آنها را تحریک کند و به جلو هل دهد. جای دیگری که هر دانش آموزی با آن سروکار خواهد داشت  کنکور است ، حجم زیادی از درس و استرس به خاطر تأثیری که این امتحان در مسیر زندگی و آینده دانشجویان خواهد داشت. اینجاست که می توان از معجون شگفت انگیز انگیزه و الهام بخش بر ضد خستگی دانش آموز از جزوه‌های گیج‌کننده و کتاب تست‌ های قطور استفاده کرد و امید و هدف را برای فتح قله‌ی کنکور به او بازگرداند.

کارمندان و کارکنان

بسیاری از کارمندان یا کارکنان زمانی که به‌تازگی در یک شرکت استخدام می‌شوند روزهای اول را با شور و شوق خاصی به محل کار می‌روند. اما ممکن است بعد از مدتی انجام دادن کار روتین، مسئولیت‌های سنگین به آنها فشار بیاورد و باعث شود انگیزه‌ی آنها از دست برود. یا اینکه متوجه می شوند این کار دقیقا همان چیزی نیست که انتظارش را داشته اند و نسبت به آن دلسرد میشوند. اینجا شما نیاز به نیرویی فزاینده  ایی خواهید داشت که شور و اشتیاق روزهای اول را به شما بازگرداند و چشم‌اندازهای این موقعیت شغلی را دوباره در ذهنتان زنده کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *