اسرار مدرسان هوشمند – به برترین و پولسازترین مدرس و سخنران حوزه تخصصی تان تبدیل شوید

متخصصان هوشمند

اسرار مدرسان هوشمند چیست؟

دوره کوتاه مدت اسرار متخصصان هوشمند مناسب برای تمام افرادی است که تمایل دارند دانش و آموخته‌های خود را به بهترین وجه به دیگران منتقل کنند و دوست دارند با آموزش به دیگران تغییر مثبتی در جامعه ایجاد کنند. همچنین اگر از شغل فعلی خود رضایت کافی ندارید یا دوست دارید روسای خود را تحت تأثیر قرار دهید. یا قصد تغییر شغل و مشغول شدن در یک کار پردرآمد و هیجان‌انگیز را دارید دستیابی به مهارت‌های مطرح‌شده در این دوره آموزشی  می‌تواند کمک شایانی در تعیین مسیر شغلی و زندگی شما به‌نحوی‌که دوست دارید داشته باشد.

در این دوره آموزشی آنلاین به موضوعاتی مانند این‌که چه طور می‌توان در حیطه‌ای تخصصی به درجه تخصص رسید یا چه طور می‌توان تخصص خود را به دیگران فروخت یا اینکه چه طور به‌گونه‌ای فعالیت کنیم که افراد بسیار زیادی علاقه‌مند به آموزش‌ها و سخنرانی‌های ما باشند؟، چطور با تقویت روابط عمومی در رسانه‌ها ، مجلات و تلویزیون حضور داشته باشیم؟ اشاره خواهد شد. استفاده از این دوره آموزشی می‌تواند سکوی پرواز در زندگی شما باشد.

سرفصل اسرار مدرسان هوشمند

سرفصل دوره اسرار متخصصان هوشمند

 

 

پاسخ مهم ترین سوال‌های پیش از ثبت نام

دوره اسرار متخصصان هوشمند ویژه چه کسانی طراحی شده است؟
 • افرادی که علاقه زیادی به آموزش ، مشاوره و سخنرانی دارند.
 • افرادی که تمایل دارند تجربیات و دانسته‌های خود را به دیگران انتقال دهند.
 • افرادی که دوست دارند با آموزش به دیگران تغییرات مثبتی در جامعه خود ایجاد کنند.
 • افرادی که از شغل فعلی خود ، هرچند درآمد بالایی دارد ، رضایت ندارند.
 • افرادی که علاوه بر کسب درآمد زیاد ، به دنبال شغلی هستند که جایگاه اجتماعی بالایی داشته باشند.
 • افرادی که به هر دلیلی قصد دارند شغل خود را عوض کنند و به  دنبال یک شغل با تراز مثبت از هر لحاظی هستند.
 • افرادی که به دنبال یک شغل پر درآمد و هیجان انگیز هستند.
 • افرادی که در حوزه ایی دارای تخصص و مهارت هستند و یا می‌خواهند تخصص کسب کنند.

و به طور کلی

این دوره آموزشی برای کسانی است که می‌خواهند از تخصص خود استفاده کنند ، تجربه و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و همچنین درآمد قابل توجه داشته باشند. حتی اگر تخصص و یا مهارتی ندارید و یا هنوز هدف خود را مشخص نکرده‌اید شاید شرکت در این دوره آموزشی جرقه‌ای باشد برای یافتن آنچه می‌خواهید و بزودی شاهد درخشش شما باشیم.

توانایی کلیدی من بعد از شرکت در دوره اسرار متخصصان هوشمند؟
 • چگونه می‌توانیم در حیطه‌ای تخصصی به درجه تخصص رسید؟
 • چگونه می‌توانیم تخصص خود را به دیگران عرضه کنیم؟
 • چگونه فعالیت کنیم تا طرفداران زیادی داشته باشیم و برای رونمایی از آموزش های ما لحظه شماری کنند؟
 • چگونه در حوزه مورد علاقه مان به عنوان متخصص ، اولین کتاب مان را بنویسیم
 • چگونه با تقویت روابط عمومی در رسانه‌ها ، مجلات و تلویزیون حضور داشته باشیم؟

مدرس و سخنران شدن چه مزایایی دارد؟

درآمد قابل توجه 

جایگاه اجتماعی خوب 

کمک به دیگران 

درآمد پویا (حتی در خواب)

رشد شخصی 

رضایت شغلی و شخصی 

ادعای ثروتمند شدن با ۴ ساعت آموزش؟ چه تضمینی میکنید؟

کاملا درست است و قرار نیست معجزه اتفاق بیفتند ، در دوره اسرار متخصصان هوشمند قرار است مسیر راهی که بسیاری از مدرسان و سخنران های حرفه ایی طی کرده اند و به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرده اند را بررسی کنیم والبته این بررسی به دستورالعمل واقعه ای و مرحله به مرحله تبدیل خواهد شد که اگر کسی مراحل این دستور العمل را به خوبی انجام دهد به نتیجه فوق العاده جایگاه شغلی و درآمدی خواهد رسید. لازم به ذکر است که این دستور العمل فرآیند شتابدهی به کسب و کارهای آموزشی خواهد داد.

و اما تضمینی که من به عنوان طراح  و مدرس این دوره می‌توانم به شما بدهم تا شما با خیالی راحت در این دوره کوتاه مدت شرکت کنید ، این است که افراد بسیاری ، از جمله خود من ، با همین دستورالعمل رشد چشمگیری  را در کسب و کار آموزشی مان رقم زده ایم.

دوره کوتاه مدت اسرار متخصصان هوشمند پیش نیازی دارد؟

خوشبختانه خیر!

تمام محتوای دوره نیاز به پیش نیاز خاص و یا گذراندن دوره های پیشین نخواهد داشت و و با داشتن پشتکار می‌توانید به سادگی آن را بیاموزید و در زندگی خود به کار ببرید و نتایج آن را مشاهده کنید. در ضمن این بسیار مهم است که شما در تله «می دانستم» نیوفتید و خودتان بدون در نظر گرفتن این دوره کوتاه مدت ، شروع به راه اندازی کسب و کارتان با این متد کنید. چرا که در این مسیر بسیاری از چالش هایی که شما أصلا در مورد آن اطلاع نداشتید ، من در قالب نکته های آموزشی به شما منتقل خواهم کرد.

چرا شهریه چنین آموزش ارزشمندی ارزان است؟

من به شدت با شهریه دوره های آموزشی که ارزان قیمت است مخالفم ، البته نه فقط دوره ها و سمینارهایی که خودم برگزار کننده هستم بلکه در دوره های آموزشی که شرکت میکنم هم این مورد برایم بسیار مهم است چرا که شهریه یکی از ملاک های بسیار مهم برای تشخیص کیفیت و سطح دوره آموزشی است.

چرا پس شهریه این دوره آموزشی ارزان است؟

یکی از وظایف مهم و اصلی هر متخصص هوشمندی ، مشخص کردن قیمت خدمات ، محصولات و آموزش ها بر اساس بسیاری از پارامترها (تعداد ساعت ، فرمت آموزش ، ارزش محتوا و ... ) است و البته یکی از پارامترهای بسیار مهم در تعیین قیمت هدفی است که در برگزاری آن دوره خواهد داشت.

خوب یکی از اهداف شخصی من در برگزاری این دوره کوتاه مدت ارزشمند فقط و فقط این است که تعداد زیادی از افراد جامعه از این مدل راه اندازی کسب و کار آگاهی پیدا کنند و با به کارگیری نکات گفته شده در کسب و کارشان به درآمد بالایی دست یابند.

در نتیجه این شما هستید که از این فرصت فوق العاده استفاده میکنید یا خیر؟

آیا با آموزش ، مشاوره و سخنرانی می توان درآمد میلیونی کسب کرد؟

بسیاری از دوستان تدریس و سخنرانی را شغل نمیدانند ، چراکه اعتقاد دارند نمی توان از این راه درآمد قابل توجه داشت؟

پاسخ من به دوستان این است

اگر شما مدرس و یا متخصص معمولی باشید و بخواهید از روش های حق التدریس فعالیت کنید ، بله میزان درآمد زایی در این روش به شدت کم است و أصلا نمی توان به عنوان شغل از آن یاد کرد.

اما

اگر شما مدرس و متخصص هوشمند باشید ، داستان متفاوت است ، و علاوه بر جایگاه اجتماعی خوب در آمد در این روش به شکل چشم گیری نسبت به روش قبلی افزایش پیدا میکند. پیشنهاد می کنم برای اینکه کاملا متوجه شوید ، مقاله متخصص هوشمند کیست را مطالعه کنید.

در نتیجه اگر از روش متخصص هوشمند وارد این حرفه شوید و به درستی تلاش کنیم ، می توانیم در مدت زمان ۱ تا ۲ سال به درآمد حداقلی ۱۰ میلیون در ماه برسید. این حداقل درآمد ممکن برای این مدل فعالیت است.

 

این دوره فقط در مورد آموزش و سخنرانی است؟

خیر ، بخشی از این دوره  مربوط به سخنرانی و روش آموزش دادن است و اما بخش عمده این دوره در مورد روش تبدیل شدن به متخصص حرفه ایی در یک حوزه و تکنیک های جذب مخاطب و تبدیل آنها به هواداران کسب و کار آموزشی است.

من سرمایه اولیه‌ای ندارم ، آیا این دوره آموزشی برای من نیز مفید است؟

من کسب و کار آموزش محور خودم را بدون سرمایه و اما چیزهایی که داشتم (لب تاپ ، موبایل) شروع کردم. شاید فکر کنید اغراق است ، ولی در این مدل کسب و کار اکثر چیزهایی که شما نیاز دارید تقریبا رایگان است و یا با هزینه ناچیز قابل انجام است. البته که با توان مالی می توانید رشد سریع تری داشته باشید ولی اگر علاقه و پشت کار سوزانی داشته باشید سرعت رشد کسب و کارتان نسبت به آنهایی که سرمایه نیز داشته اند بیشتر خواهد بود.

این شغل مناسب خانم ها است؟

بله! به شما تبریک می‌گویم که به فکر رشد و توسعه هستید و بدانید که یکی از بازارهای بکر کشور ما ، مدرسان و استاد‌های فوق‌العاده‌ای هستند که به دیگر بانوان آموزش بدهند.

من از شغل اولم رضایت دارم ، می توانم به عنوان شغل دوم فعالیت کنم؟

نمیدانم شغل شما ، جایگاه اجتماعی تان و همچنین میزان درآمدتان چقدر است ، اما بسیاری از افراد در این زمینه به عنوان شغل دوم شروع به فعالیت می کنند و بعد از اینکه شرایط و میزان درآمدزایی در این زمینه را تجربه کردند ، شغل اول خودشان را کنار میگذارند و وقت شان را به طور کامل در این زمینه صرف میکنند.

البته نکته بسیار مهم که باید در نظر بگیرید ، تنها زمانی شغل اول تان را کنار بگذارید که درآمد کسب و کار آموزشی تان از میزان شغل فعلی تان بیشتر شده باشد.

من تهران نیستم ، چه کنم؟

 اصلا نیازی به حضور فیزیکی شما نیست ، شما در دوره ثبت نام میکنید و در تاریخ مشخص شده لینک دانلود فایل های آموزشی برای شما ارسال خواهد شد و شما می توانید بعد از دانلود در هر کجا و با هر دستگاهی (موبایل یا کامپیوتر) مشاه کنید. پس از هر کجای ایران که هستید می توانید در این دوره ارزشمند شرکت کنید.

گارانتی ۱۰۰ در صدی بازگشت وجه

قصد من از طراحی و برگزاری این دوره آشنایی شما عزیزان با این فرصت فوق العاده و بکر کشور عزیزمان ایران است و از از آنجایی که به روش های ارائه شده در این دوره اطمینان دارم و خودم و  بسیاری از متخصصان باهوش ایرانی از همین متد نتایج فوق العاده ایی در کسب و کار آموزشی شان رقم زده اند ، از همین رو با خیال آسوده این دوره متحول کننده  را به صورت صد در صد گارانتی می نماییم. معیار تشخیص فقط و فقط نظر شماست و هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد.

شما با ثبت نام در این دوره هیچ ریسکی نمی‌کنید زیرا در صورت عدم رضایت خود می‌توانید تمام وجه پرداختی خود را دریافت کنید

 

مزایای تبدیل شدن به یک مدرس هوشمند

مزایای تبدیل شدن به یک متخصص و مدرس هوشمند

 

از این فرصت بزرگ نهایت استفاده را ببرید

تبدیل شدن به یک متخصص هوشمند و عرضه خدمات آموزشی ، مشاوره و سخنرانی یکی از مهم ترین و البته بهترین فرصت های بزرگ اقتصادی کشور عزیز مان ایران در چند سال آینده می باشد. به این دلیل که بسیاری از صنایع ، افراد و شرکت های دولتی و خصوصی قصد دارند که از شرایط سنتی به شرایط جدیدی حرکت کنند که برای رسیدن به این هدف لازم است مهارت‌های خود را با وجود یک «متخصص حرفه ای » تقویت کنند و دنیا نشان داده است که اگر این تغییر در افراد، شرکت ها و صنایع رخ ندهد، آنها نابود خواهند شد و  از همین رو این یک فرصت فوق‌العاده است که از بازار ایجاد شده بهترین استفاده را ببریم و کاری کنیم که کشوری پویاتر و فعال‌تر داشته باشیم و البته منافع شخصی خود را نیز در همین راستا تأمین کنیم. به شما اطمینان میدهم در صورتی که اراده کنید پ تصمیم جدی داشته باشید ، شرکت در این دوره آموزشی تبدیل به سرنوشت‌سازترین دوره ایی می‌شود که در طول عمر خود شرکت نموده‌اید.

 

 

اطلاعات برگزاری دوره اسرار مدرسان هوشمند

 • نحوه برگزاری دوره: غیرحضوری (ارسال لینک دانلود فایل های آموزشی برای شرگت کنندگان)
 • تاریخ شروع این دوره: چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰ صبح
 • مدت دوره: ۴ ساعت
 • مدرس دوره: مهرداد پاک نژاد
 • ظرفیت دوره: ۲۰۰ نفر
 • شهریه شرکت در دوره:  ۵۰ هزار تومان
 • شماره تماس: ۰۹۳۰۷۳۶۱۹۵۲

همه چیز آماده است! و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است! حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید و شما نیز به جمع شرکت کنندگان خوشحال دوره‌ها و سمینارهای ما بپیوندید:

همه می‌دانند که یادگیری بسیار مهم است اما زمان موعود آن هیچگاه فرا نخواهد رسید…

 

 • قیمت: 50,000 تومان

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *